Hodnocení: 100%
Nerozmazává se je super

| 5 | 53x | ||
| 4 | 19x | ||
| 3 | 15x | ||
| 2 | 5x | ||
| 1 | 6x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nerozmazává se je super
Řasenka Max Factor 2000 Calorie - navy se na řasy dobře nanáší a netvoří na řasách žmolky. Navy odstín je oproti černé barvě jemný.
Řasenku Max Factor 2000 Calorie - navy používám víc než třicet let. Jsem s ní vždy spokojená.
Nejlepší řasenka za tuto cenu.
Někdy přijde skoro vyschlá.
Rasenka byvala TOP, ale hodne se pohorsila... Vydrzi tak 3 tydny,
Bohužel, přišla mi černá a já si objednala modrou, takže nespokojená
Kupuji opakovaně, nejlepší řasenka za rozumnou cenu. Bohužel často bývá vyschlá.
Řasenka se nerozmaže, drží celý den a hlavně se dobře odličuje.
Řasenka má dobrý kartáček.
Řasenka byla bohužel vyschlá.
Velmi tmavá modrá.
Brzy se vymaže.
Je to v podstatě jediná levnější tmavě modrá a je kvallitní.
Trochu vyschlá
Som spokojena
Som spokojena
Nerozmaže se
Dřív vyschne
Spatna konzistence, nevyrazna, jako kdyby byla vyschla!
Očekávala jsem výraznější nalíčení, větší objem řas. Možná až po více vrstvách? Ale tomu nechci věnovat čas :-D
Kartáček se kterým se dobře pracuje,
barva vydrží..
Nebudu psát do záporů, to si produkt nezaslouží, ale jsem zklamaná barvou. Očekávala jsem sytější. Což je ovšem můj problém :)
za mě dobrý
Perfektní nalíčení i snadné odličování.
Modrá není nijak příliš křiklavá, jde to, hezky zvýrazní, oddělí a protáhne, dělá čistý look i při dvou vrstvách (třetí už je znát víc, ale není potřeba). Nedrolí se, výjimečně někdy večer malý kousek, ale žádné šmouhy. Umýt se dá teplou vodou i bez drhnutí, v dešti (ani s rouškou) nezkoušeno, ale vydržela vlhko mírného deště a pot letní túry. Když po nanesení a chvilkovém proschnutí upravím tvar řas, tahle řasenka ho udrží. To se o spoustě i dražších řasenek říct nedá. Výdrž - bez problémů druhý měsíc.
Nezjistila jsem.
Výborná řasenka
Barva MODRÁ je velmi a úplně navýrazná.
Špatně prezentovaný a vyrobený výrobek.
Řasenku používám denně, má pro mě vyhovující tvar a materiál štětečku, barva s nádechem modré je pro mě optimální (v tomto odstínu je to snad jediný druh řasenky).
Tuto řasenku používám již několik let.
Řasenka, která nejvíc vyhovuje mým řasám, krásně řasy protáhne, prodlouží, nerozmazává se, nedráždí oči, s kartáčkem se dobře pracuje.