Hlavní obsah stránky

MAR-POL M06971

  • MAR-POL M06971
MAR-POL M06971

Drátěný kartáč do křovinořezu MAR-POL M06971 o průměru 200 mm je ideální pro čištění dlažebních kamenů, zámkových dlažeb, kovových povrchů, a dále s ním můžete čistit spáry od plevelů na různých chodnících, schodech a dalších betonových površích. Základem kotouče je kvalitní ocel, díky které je kotouč odolný.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMAR-POL

Popis

Drátěný kartáč do křovinořezu MAR-POL M06971 o průměru 200 mm je ideální pro čištění dlažebních kamenů, zámkových dlažeb, kovových povrchů, a dále s ním můžete čistit spáry od plevelů na různých chodnících, schodech a dalších betonových površích. Základem kotouče je kvalitní ocel, díky které je kotouč odolný. Má velkou odstředivou sílu a zvládne otáčky až 10000/min. Upnutí kotouče je velmi snadné a konstrukčně by měl pasovat na většinu křovinořezů či vyžínačů.

Parametry

Produktové čísloM06971

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Příslušenství k sekačkám a vyžínačům MAR-POL