Hlavní obsah stránky

Makita UC3541A

  • pila Makita UC3541A
  • pila Makita UC3541A
  • pila Makita UC3541A
  • pila Makita UC3541A
  • pila Makita UC3541A
pila Makita UC3541A

Přepracovaný design a konstrukce elektrické řetězové pily Makita UC3541A nabízí pogumovanou a tvarovanou rukojeť díky níž padne skvěle do ruky a umožní pohodlnou práci. Váha pouhých 4,7 kg a maximální ovladatelnost jsou záruky, že s pilou můžete bezpečně a snadno manipulovat i v terénu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMakita

Popis

Přepracovaný design a konstrukce elektrické řetězové pily Makita UC3541A nabízí pogumovanou a tvarovanou rukojeť díky níž padne skvěle do ruky a umožní pohodlnou práci. Váha pouhých 4,7 kg a maximální ovladatelnost jsou záruky, že s pilou můžete bezpečně a snadno manipulovat i v terénu. Pila s lištou o délce 35 cm, velkými ozubenými koly a příkonem motoru 1800 W zajistí přímé řezy. Pokud potřebujete změnit řetěz na 35 cm liště, uvítáte výměnu bez potřeby nástrojů. Mazání řetězu je automatické s možností regulace a hladinu oleje jednoduše zkontrolujete.

Parametry

Typ pilyřetězová
Hmotnost4,7 kg
Určení pilydřevo
Výkon motoru1800 W
Typ pohonu pilyelektrická
Příkon1800 W
Stolováne
Délka lišty35 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pily Makita

Všechny pily Makita