Hlavní obsah stránky

Makita UC3541A

  • Motorová pila Makita UC3541A
  • Motorová pila Makita UC3541A
  • Motorová pila Makita UC3541A
  • Motorová pila Makita UC3541A
  • Motorová pila Makita UC3541A
Motorová pila Makita UC3541A

Přepracovaný design a konstrukce elektrické řetězové pily Makita UC3541A nabízí pogumovanou a tvarovanou rukojeť díky níž padne skvěle do ruky a umožní pohodlnou práci. Váha pouhých 4,7 kg a maximální ovladatelnost jsou záruky, že s pilou můžete bezpečně a snadno manipulovat i v terénu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMakita

Popis

Přepracovaný design a konstrukce elektrické řetězové pily Makita UC3541A nabízí pogumovanou a tvarovanou rukojeť díky níž padne skvěle do ruky a umožní pohodlnou práci. Váha pouhých 4,7 kg a maximální ovladatelnost jsou záruky, že s pilou můžete bezpečně a snadno manipulovat i v terénu. Pila s lištou o délce 35 cm, velkými ozubenými koly a příkonem motoru 1800 W zajistí přímé řezy. Pokud potřebujete změnit řetěz na 35 cm liště, uvítáte výměnu bez potřeby nástrojů. Mazání řetězu je automatické s možností regulace a hladinu oleje jednoduše zkontrolujete.

Parametry

Délka lišty35 cm
Příkon1800 W
Výkon motoru1800 W
Hmotnost4,4 kg
Typ pohonu pilyelektrická
Určení pilydřevo

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Motorové pily Makita

Všechny motorové pily Makita