Materiál nerez, 50 lLyson W20088 je zařízení na pastování medu s automatickým ovládáním. Náležitě zkonstruovaná míchací vrtule z nerezové kyselinovzdorné oceli umožňuje důkladné pastování medu.
Lyson W20088 je zařízení na pastování medu s automatickým ovládáním. Náležitě zkonstruovaná míchací vrtule z nerezové kyselinovzdorné oceli umožňuje důkladné pastování medu. Správně pastovaný med má konzistenci podobnou máslu.
Zařízení na pastování medu má speciální mechanické míchadlo, které umožňuje rekrystalizaci, díky které med získá ideální konzistenci na "namazání", podobnou jako mají čokoládové krémy pro děti. Jádro celého procesu spočívá v opakujícím se provzdušňování a intenzivnímu míchaní po několik dní do dosažení požadované konzistence. K provzdušňování dochází právě v průběhu míchání.