Ředění lazury ředidlem, odstín dřeva palisandr, ochrana proti UV záření, vydatnost 14 m²/l, doba schnutí 24 hodinLuxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření.
Receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Luxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření.
Receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem. Nátěr neomezuje dýchání dřeva a díky sníženému obsahu VOC je také šetrnější k životnímu prostředí.