Hlavní obsah stránky

Lock & Lock HPL836SC 7 ks

  • potravinová dóza Lock & Lock HPL836SC 7 ks
potravinová dóza Lock & Lock HPL836SC 7 ks

"Dózy Lock + Lock jsou bezpečné a funkční nádoby, vyrobené z kvalitního plastu který je trvanlivý a odolává vysokým teplotám. Tyto dózy jsou 100% vzduchotěsné a tím zajišťují dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin a jsou vynikající také z hlediska u, "Dózy Lock + Lock jsou bezpečné a funkční nádoby, vyrobené z kvalitního plastu který je trvanlivý a odolává vysokým teplotám.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLock & Lock

Popis

"Dózy Lock + Lock jsou bezpečné a funkční nádoby, vyrobené z kvalitního plastu který je trvanlivý a odolává vysokým teplotám. Tyto dózy jsou 100% vzduchotěsné a tím zajišťují dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin a jsou vynikající také z hlediska u, "Dózy Lock + Lock jsou bezpečné a funkční nádoby, vyrobené z kvalitního plastu který je trvanlivý a odolává vysokým teplotám. Tyto dózy jsou 100% vzduchotěsné a tím zajišťují dlouhodobou čerstvost

Parametry

Objem5,5 l
Produktové čísloHPL836SC
Sadaano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Potravinové dózy Lock & Lock

Všechny potravinové dózy Lock & Lock