Lednice Recenze LG GMX844MCKV

Recenze LG GMX844MCKV

Smart americká chladnička LG GMX844MCKV v černém provedení je zařazena do energetické třídy F. Jedná se o InstaView Door-in-Door chladničku, která má zabudované dveře ve dveřích, které po poklepání rozsvítí vnitřek chladničky. Chladící část má objem 288 l a mrazící část 220 l. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg/24 hod.

Porovnat ceny od 44 890 Kč

Registrovaný uživatel4. listopadu 2019

moderní technologie chlazení funkce InstaView a Door-in-door tichý chod výrobník ledu připojený na vodu, tedy bez doplňování měkké LED osvětlení osvětlení mrazáku minimalistý design slim výrobník ledu napojený na vodu BigFresh zone- dva šuplíky na ovoce a zeleninu, která vydrží dlouho čerstvá lineární invertní kompresor – nízká hlučnost, nízká spotřeba, dlouhá záruka funkce InstaView a Door-in-door, díky kterým neuděláte v lednici průvan

S větší rodinou rostou i nároky na chladničku a mrazničku. Navíc nejsem fanda neustálého nakupovaní, proto jsme se rozhodli sáhnout po ověřené značce, tentokrát však po- v dobrem smyslu "nadměrném" modelu. A naší volbu si nemůžu vynachválit. Lednice poskytuje dostatek prostoru pro uložení velkých rodinných nákupů i mých kulinářských výtvorů- super je sklopná police, díky které se vejde do lednice i vysoký hrnec nebo několikapatrový dort. Díky inovativním funkcím poklepání na sklo- InstaView není lednici potřeba otevírat pokaždé, když se chcete přesvědčit, zda v lednici něco nepřibylo:-) Já i manžel oceňujeme rychle přístupné police- Door-in-door, každý z nás si tam ukládá své favority. Děti zase zaujala možnost výběru mezi ledem a ledovou tříští. Už se nemohou dočkat léta, až si to užijí naplno. Lednice disponuje lineárním invertním kompresorem, to v praxi znamená velmi nízkou hlučnost, dlouhou záruku a nepříliš velkou finanční zátěž za spotřebovanou elektřinu. Naprosto fantastické jsou dvě zásuvky na ovoce a zeleninu Big Fresh Zone, které jsou obrovské a navíc v nich ovoce i zelenina vydrží mnohem déle čerstvé než jak jsem byla zvyklá. Ani je nemusím uchovávat v pytlíku, takže malé hurá za ušetřené životní prostředí. Co mě dostalo je osvětlení lednice- měkké LED světlo není nepříjemné ani pro rozespalé oči a navíc je osvětlený i mrazák!!! Díky světýlku se tak samozřejmě lépe hledá v praktických zásuvkách. Bonbónkem je ovládání lednice pomoci mobilního telefonu:-)

Registrovaný uživatel3. listopadu 2019

InstaView Door-in-door Big Fresh zone Smart ThinQ

Při výběru ledničky jsme s manželkou řešili zvětšení úložného prostoru jak v chladicí, tak i v mrazicí části oproti stávající dosluhující ledničce. Lednice LG nás na první pohled zaujala svým designem a velikostí úložného prostoru. Zalíbilo se nám napojení výrobníku ledu na pitnou vodu, čímž je vyřešeno doplňování vody do výrobníku. Dětem se líbí možnost vybrat si z volby buď jen chlazené vody, ledové drti nebo ledových kostek. Lednice má velmi tichý chod což oceňujeme všichni, doufám že díky invertorovému kompresoru tomu tak bude i nadále. Zatím nemůžu posoudit spotřebu elektřiny, protože lednici vlastníme pouze krátce. Funkce Door-in-door pro nás byla velmi příjemným překvapením. Často vybírané potraviny umisťujeme do přihrádek v malých dvířkách, a tím nemusíme často otevírat celý prostor chladničky. Funkci InstaView ocenily především děti, které mají v oblibě do lednice nahlížet „jen tak“, zda je v ní něco dobrého. Tato funkce se zalíbila i manželce, která ji oceňuje při doplňování základních potravin. Naučili jsme se ukládat ovoce a zeleninu do přihrádky Big Fresh Zone, protože máme vyzkoušeno, že ovoce a zelenina není vysušené a vydrží čerstvé. Já osobně jsem si oblíbil funkci SmartThinQ, která mě umožňuje ovládat a nastavovat lednici pomocí aplikace v mobilním telefonu.

Martin Chaloupka19. března 2022

Pěkná, velká. Dobrý výrobník ledu a tříště.

Bohužel překvapivě hlučný motor oproti naší staré lednici u které ani nebylo slyšet že běží.

Za tu cenu (43t) bych očekával konfortnější a tišší chod lednice.

Registrovaný uživatel30. října 2019

ovládanie chladničky cez SmartThinq apku v mobile Slim fit, s obrovským úložným priestorom potraviny skutočne vydržia dlhšie čerstvé úzky výrobník ľadu tichý chod mini dvere na často používané potraviny

zatiaľ nič

Chladnička zatiaľ predcila naše očakávanie, je vybavená mnohými skvelými funkciami. Za super považujem Smart Thinq, čiže pripojenie chladničky na telefón, v ktorom môžete urobiť diagnostiku chladničky, nastavenie teploty, funkcie Pure'N'Fresh či extra chladenie. Ešte viac sa nám páči DoorInDoor a Insta View, na jednu časť chladničky zaklopeme a vidíme do nej, nemusia sa dvere zbytočne otvárať, či už sa chceme do nej len pozrieť, alebo vybrať v domácnosti často používanú potravinu (u nás mlieko do kávy). Chladnička je praktická, zmestí sa do nej veľmi veľa potravín, ktoré vďaka inovatívnym technológiám skutočne vydržia dlhšie čerstvé, a to najmä zelenina a ovocie v Big Fresh boxoch. Mraznička je prehľadná a obrovská, a navyše osvetlena LED svetlom. Páči sa nám aj moderny minimalisticky dizajn chladničky s dotykovým displejom, ktorý sa nachádza nad davkovacom vody a ladu.

Registrovaný uživatel18. listopadu 2021

Maly, ale dostatecny vyrobnik ledu Vnitrni prostor a usporadani Door in door Posuvna police pro umisteni vetsich predmetu Design

Po precteni mnoha recenzi jsem se rozhodl ke koupi teto lednice. Hlavnim duvodem byly rozmery a vyrobnik ledu. Po par mesicich uzivani mohu konstatovat, ze lednice splnila v plne mire ma ocekavani. Libi se mi reseni prostoru chladnicky, posuvne police, vyrobnik ledu, ktery lze kdykoli vypnout a hlavne door in door system. Puvodne jsem si rikal, ze se jedna o zbytecnost. Deti se rychle naucily vyhledavat sve oblibene pokrmy ve dverich. Tuk tuk, pohledem vyberou a pak jdou na jistotu. Timto zpusobem se neotevira cela lednice a chladnicka si lepe udrzi vnitrni teplotu. Teplota lze snadno regulovat na displeji dveri. Stejne tak pres wifi a apku (zatim nepouzivam). Osvetleni lednice je dobre a svetlo dosahuje do vsech mist. Bal jsem se usporadani mrazaku. Opet zbytecna obava. Police jsou dostatecne velke. Dobre se s nimi manipuluje. Lednice predcila ma ocekavani. Je treba zminit hlucnost. Pred tim jsem mel 10let starou lepsi radu lednice Liebherr. Ackoli mela na stitku hlucnost 41dB, byla urcite tissi nez LG. Nekdo uvadel, ze ho v noci rusi vyrobnik ledu. Mam lehky spanek, ale me nerusi. Ano, za predpokladu uplneho ticha a absence okolniho ruchu uslysite moturek ledovace a sypani kostek. Doma pouzivam led casto a zatim se nestalo, ze by mi dosel. Presto upozornuji, ze vyrobnik je mensi a je treba prostudovat, zda vam bude vyhovovat.

kopacka.tomas23. listopadu 2023

Spokojenost, nápoj. automat oceňují i děti :-)

o.drahomira18. října 2023

Prostorná. Tichá. Má světlo i v mrazáku.

Registrovaný uživatel17. srpna 2023

Výrobník na led a tříšť Prostor lednice i mrazáku je velký Hlučnost je tak akorát Dvířka door in door

Lednice LG je prostorná, má tři police a dva šuplíky. Je prostorná. Mrazák má dva šuplíky a čtyři přihrádky. Vše je výsuvné a prostorné. Lednice disponuje s dveřmi s funkcí door in door, takže se nemusí otevírat celé křídlo lednice, když potřebujete věc, kterou používáte každou chvíli. Výrobník na led funguje velmi dobře. Když se led vyrobí a padá do zásobníku, tak je ozve zvuk padání ledu, ale časem už to ani nevnímáme. Celkově hlučnost celé lednice je více než dobrá. Máme ji cca měsíc a jsme velmi spokojení.

Registrovaný uživatel17. prosince 2022

Bezkonkurenční lednice ve slim verzi. Krásný design, Door in Door technologie a kvalita. S lednicí jsem vážně spokojený. Nízká hlučnost a bez námrazu.

Doporučuji tento produkt

Registrovaný uživatel8. prosince 2022

Prosvícené dveře, pojízdná kolečka, objem

Registrovaný uživatel2. srpna 2022

Lednice parádní

Doprava zařízená eshopem strašná!

Registrovaný uživatel10. května 2022

Krásná, prostorná, tichá. Led, tříšť a voda, naprostá dokonalost.

Žádné zápory

Registrovaný uživatel21. března 2022

Skvělá lednice, jen oproti klasické je celkem nízká. Jinak velká spokojenost

Registrovaný uživatel2. ledna 2022

- páté prosklené dveře s osvětlením - připojení výrobníku ledu na vodovodní řád - přehlednost v organizaci polic a zásuvek

Registrovaný uživatel22. července 2021

Lednička je naprosto dokonalá, nemohu si ji vynachválit. Vybrali jsme ji s ohledem na velikost kuchyně, kde by klasická americká lednička působila velmi mohutně, zároveň jsme však chtěli větší lednici, než byla původní vestavná. LG lednice splnila a překročila naše očekávání. Přestože se jedná o slim verzi, místa uvnitř je pro čtyřčlennou rodinu dostatek. Vnitřní prostor je skvěle propracován, spousta věcí se vejde i do otevíracích dveří. Velkou výhodou je také možnost otevřít jen vrchní část těchto dveří umožňující přístup k věcem, které jsou ve dveřích umístěné. Schránky ve dveřích ve druhé polovině, kde je umístěn automat na vodu a led, nejsou sice s ohledem na umístění zásobníku široké, ale i ty mají své využití. A potraviny v této lednici vydrží čerstvé i několikrát déle. Mrazák je dostatečně velký s jednoduchým přístupem k jednotlivým dílům.

Lednice je prostě skvělá.

Neldor24. ledna 2024
Registrovaný uživatel26. srpna 2023