Hodnocení: 60%
design
hlučnost

| 5 | 3x | ||
| 4 | 2x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
design
hlučnost
Praktické, přehledné uspořádání
Líbí se mi celkový design, nechtěla jsem úplně vysokou chladničku 203 cm a i přesto, že je 183 cm vysoká je uvnitř prostorná.
- funguje, jak má
- je tichá
- police na láhve přes celou šířku dveří
- konfigurovatelný prostor pro vyšší zboží / hrnce (dělená police)
Oproti 15 let staré LG lednici, kterou nahrazovala:
- je méně prostorná než předchozí (tlustší stěny)
- nemá výrobník ledu (ten vlastně není dostupný u žádného modelu s výškou pod 2 m)
- světlo je trochu „levné“ – předchozí lednice měla LED osvětlení - po celé výšce zadní stěny, což působilo výrazně lépe
- vodorovný úchyt dveří je nepřirozený a pro dospělého člověka příliš nízko – chybí nám (skrytá) madla na straně dveří
- provozní nastavení lednice je skryté pod kombinací různých tlačítek (např. vypnutí alarmu otevřených dveří); navíc to není popsané v manuálu
- velmi málo parametrů dostupných z aplikace / API; chybí i zmíněné ovládání zvukového alarmu
S lednicí jsme celkově spokojení. Čekali jsme ale, že o 15 let novější model bude lépe vybaven různými funkcemi, bude více „napřed“ a působit moderněji a profesionálněji. Je však fér přiznat, že dnes i lednice dražších značek často působí poměrně obyčejně.
Zatím krátce,ale spokojenost
Dveře by se mohli více otvírat. Byla jsem zvyklá na větší úhel při otevření.