Hlavní obsah stránky

Levenhuk Zeno Vizor HR6

  • lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6
lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6

Dobíjecí náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor HR je nenahraditelná pro práci vyžadující vysokou preciznost, která umožňuje zvolit vhodné zvětšení nebo ji lze použít jako ochranné brýle. Tato lupa se dodává s čočkami s různým zvětšením, které lze snadno kombinovat.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLevenhuk

Popis

Dobíjecí náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor HR je nenahraditelná pro práci vyžadující vysokou preciznost, která umožňuje zvolit vhodné zvětšení nebo ji lze použít jako ochranné brýle. Tato lupa se dodává s čočkami s různým zvětšením, které lze snadno kombinovat. Také lze použít další sklopnou čočku na pravé oko. Pokud nepotřebujete sledovat něco zvětšeně, stačí lupu vyklopit nahoru nebo použít čočku s 1x zvětšením. Lupa se tak promění v ochranné brýle pro stavební práce. Lupa má jedinečné vlastnosti pro používání optiky.

Parametry

Zvětšení8 x

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Lupy Levenhuk

Všechny lupy Levenhuk