Hlavní obsah stránky

Levenhuk Skyline Base 80S

  • Levenhuk Skyline Base 80S
Levenhuk Skyline Base 80S

Teleskop Levenhuk Skyline Base 80S představuje klasický Newtonův reflektor, který je určený pro pozorování objektů v hlubokém vesmíru. Pomocí teleskopu tak můžete pozorovat mlhoviny, dvojhvězdy, hvězdokupy, dvojité a tmavé hvězdy i galaxie, v rámci nichž zpozorujete všechny objekty Messier.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLevenhuk

Popis

Teleskop Levenhuk Skyline Base 80S představuje klasický Newtonův reflektor, který je určený pro pozorování objektů v hlubokém vesmíru. Pomocí teleskopu tak můžete pozorovat mlhoviny, dvojhvězdy, hvězdokupy, dvojité a tmavé hvězdy i galaxie, v rámci nichž zpozorujete všechny objekty Messier. Primární zrcadlo o průměru 76 mm přenáší ostrý, jasný a skutečně detailní obraz. Součástí teleskopu jsou dva základní okuláry se 70 a 28násobným zvětšením, ty lze měnit v závislosti na typu pozorovaných objektů, a rovněž objektiv Barlow.

Parametry

Zvětšení160 x

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Teleskopické dalekohledy Levenhuk