Hlavní obsah stránky

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL (20VE005BCK)

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL vás zaujme díky hliníkovému krytu displeje a tenkým rámečkům displeje s poměrem obrazovky k tělu 88 %. Má výjimečný styl, který vždy a všude zaujme.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLenovo

Popis

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL vás zaujme díky hliníkovému krytu displeje a tenkým rámečkům displeje s poměrem obrazovky k tělu 88 %. Má výjimečný styl, který vždy a všude zaujme. Navíc je odolný a byl pečlivě testován na spolehlivost v náročných podmínkách, jako jsou odolnost vůči polití, zvýšeným teplotám, pádům a vibracím. Je tak vhodný k využití ve firemním prostředí, ale nejen tam najde své uplatnění. Jeho kvalitní konstrukci mohou ocenit také například studenti a i v domácnosti perfektně splní vaše požadavky.

Parametry

Zaměření počítačekancelářský
Rozlišení1920 x 1080 (FHD)
Typ procesoruIntel Core i3
Úhlopříčka displeje15,6"
Typ displejeantireflexní
Frekvence procesoru3 GHz

Články k tématu

TechnologiePřehřívá se vám notebook? Poradíme, jak jej zchladit!

S létem si většina z nás spojuje moře, bazén, všemožné výlety a v neposlední řadě také vedro. Teploty jsou každým rokem vyšší, což nemusí prospívat nám, ani našim elektronickým pomocníkům. V tomto…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Notebooky Lenovo

Všechny notebooky Lenovo