Hodnocení: 100%
My jsme spokojený




| 5 | 30x | ||
| 4 | 9x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 3x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Lenovo Tab M9 je tablet vhodný pro běžné používání, který nabízí dobrý poměr cena/výkon a kvalitní zpracování. Většina uživatelů je s ním spokojena, ale někteří zmiňují slabší výdrž baterie a omezené využití při náročnějších úkonech.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
My jsme spokojený
Děkuji zatím spokojenost
Je rychlejší než ten předchozí i nabíjení je rychlé
Sem snym spokojeny ,je lehky, docela svyzny ,dostatek pamemeti i ramky pro nenarocne je vynikajici ,dostal sem ktomu obal za tu cenu je super
O nycym nevym pro me je kvalytny
v balení je i ochranná fólie a kryt
solidní procesor
rychlejší nabíjení
nízká cena
za ty peníze dobrý tablet pro mého syna. Youtube funguje rychle a naprosto bez problémů. Displej je příjemně jemný, dobře se na něj kouká. Baterie dlouho vydrží a rychle nabíjí. Snad i něco vydrží.
Nemám co vytknout svůj účel splnil
cena / výkon
Baterie nic moc
Velmi pěkný tablet,jde v pohodě držet jednou rukou a ovládat tlačítka na boku a to nemám velké ruce.Rozlišení displeje není velké,ale na uhlopříčku dostatečné a pro mě spíš důležitější jas a ten je výborný.Koupil jsem ho synovi,ale když jsem si na něm pouštěl filmy a koukal na intrnet dva dny a baterie vybitá ze 60 procent.samozřejmě s přestávkama,ale i tak super výdrž okamžitě jsem si ho koupil také a spokojenost veliká.Příjem wifi je velmi dobrý. Pouzdro a folie v balení,obojí v pohodě použitelné.
Nemá OTG,Nikde se tedak o tom nepíše,ale nezkoušel jsem. Za ty peníze i tak paráda.
Koupil jsem jako dárek k Vánocům. Já mám Lenovo Tab 10 a jsem spokojen. Nemám s provozem problém, funkční a je supééér. Shodný model Tab 9, věřím, že bude bez problému.
Nějaké by se našli, ale nepátral jsem po nich, protože slouží dceři a zatím bez problémů..
Dobrý výrobek pro běžné používání, nemám srovnání s jiným produktem. Jsem spokojený.
Dobrá značka, s obalem i se stojánkem, dobrá cena
mám krátce, zatím nic
Za tuto cenu dobrá koupě
pro 8 leté dítě naprosto dostačující
Vyhovuje potřebám ke kterým byl pořízen. Super zvuk.
Ještě nebyl plně využitý.
Lehký, stojan umožňuje snadné ovládání. 9 palců je pro čtení tak akorát.
Pomalu načítá soubory mp4.
Tablet splnil očekávání.
Byl to dárek pro syna a krásné šlape. Syn je spokojen a Lenovo opět nezklamalo. Vynikající značka.
byl to dárek a splňuje požadavky