Hlavní obsah stránky

Lemonade – Beyoncé [CD+DVD]

  • Lemonade – Beyoncé [CD+DVD]
Lemonade – Beyoncé [CD+DVD]

Album Lemonade navazuje stylem na zatím poslední album Beyoncé, které znenadání vyšlo pár dní před Vánocemi roku 2013, způsobilo značnou revoluci v hudebním průmyslu a zapsalo se velkými písmeny do diskografie zpěvačky. Dvanáct nových skladeb doprovodí i hodinový dokument s podtitulem Cesta každé ženy k sebepoznání a uzdravení, který měl premiéru na americkém HBO v den vydání alba.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Album Lemonade navazuje stylem na zatím poslední album Beyoncé, které znenadání vyšlo pár dní před Vánocemi roku 2013, způsobilo značnou revoluci v hudebním průmyslu a zapsalo se velkými písmeny do diskografie zpěvačky. Dvanáct nových skladeb doprovodí i hodinový dokument s podtitulem Cesta každé ženy k sebepoznání a uzdravení, který měl premiéru na americkém HBO v den vydání alba. Na písních se zpěvačkou spolupracovala celá řada umělců, mezi hudební hosty alba patří Jack White, Kendrick Lamar, The Week&nd nebo James Blake.

Parametry

Popano
Hip-hop a rapano
R & Bano
Rockano
Druh médiaCD + DVD
Produktové čísloR83225

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahraniční hudba Sony

Všechny zahraniční hudba Sony