Hlavní obsah stránky

LEGO Technic 42144 Bagr s drapákem

  • Stavebnice LEGO LEGO Technic 42144 Bagr s drapákem
  • Stavebnice LEGO LEGO Technic 42144 Bagr s drapákem
  • Stavebnice LEGO LEGO Technic 42144 Bagr s drapákem
  • Stavebnice LEGO LEGO Technic 42144 Bagr s drapákem
Stavebnice LEGO LEGO Technic 42144 Bagr s drapákem

Víte o dítěti, které miluje svět techniky? Pak mu jistě uděláte radost modelem Bagr s drapákem (42144) od LEGO Technic vhodným od 10 let. Stavebnice je určena malým nadšencům do stavebních strojů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Víte o dítěti, které miluje svět techniky? Pak mu jistě uděláte radost modelem Bagr s drapákem (42144) od LEGO Technic vhodným od 10 let. Stavebnice je určena malým nadšencům do stavebních strojů. Umožní jim nahlédnout do fascinujícího technického principu.

Nabízí spoustu manuálních a pneumatických funkcí, takže malí zvědavci mohou prozkoumat, jak tento výkonný stroj třídí, přepravuje a nakládá materiál připravený ke zpracování. Pneumatické funkce zahrnují pohyblivé rameno s působivým dosahem přibližně 35 cm, a k tomu navíc klasický „drapák“ připomínající pomerančovou slupku, který lze otevírat a zavírat.

Mezi manuální funkce patří horní rameno, které se otáčí o 360 stupňů, výsuvná kabina obsluhy, a k tomu navíc mobilní systém podvozku s řízením a 4 stabilizačními podpěrami.

Stavebnice z řady LEGO Technic jsou inspirované skutečnými stroji, vozidly a všemožnou technikou. LEGO Technic nadchne především starší děti, ale stejně dobře si s ní vyhrají i dospělí. S využitím dalších řad stavebnice LEGO můžete stavět a rozšiřovat modely na větší a funkční celky.

Parametry

Věk dítěte10 let
Počet dílků835
Typ stavebniceBagr
LEGO sérieTechnic
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo42144

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO