Hlavní obsah stránky

LEGO Star Wars 9492 Stíhačka TIE

  • LEGO Star Wars 9492 Stíhačka TIE
  • LEGO Star Wars 9492 Stíhačka TIE
  • LEGO Star Wars 9492 Stíhačka TIE
  • LEGO Star Wars 9492 Stíhačka TIE
LEGO Star Wars 9492 Stíhačka TIE

Pronásleduj Rebely v parádní stíhačce TIE! Má dvě vystřelovací rakety a otevírací kokpit. Tato známá a velmi oblíbená hvězdná loď z flotily Impéria je tu zpět, aby bojovala s aliancí Rebelů! - Součástí jsou čtyři minifigurky: pilot stíhačky TIE, důstojník Impéria, trooper Hvězdy smrti a droid R5-J2.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Pronásleduj Rebely v parádní stíhačce TIE! Má dvě vystřelovací rakety a otevírací kokpit. Tato známá a velmi oblíbená hvězdná loď z flotily Impéria je tu zpět, aby bojovala s aliancí Rebelů! - Součástí jsou čtyři minifigurky: pilot stíhačky TIE, důstojník Impéria, trooper Hvězdy smrti a droid R5-J2. Obsahuje 413 dílků.

LEGO Star Wars

Vybudujte si vlastní galaxii díky sérii LEGO Star Wars. Pomocí ikonických postav a vesmírných lodí se stanete tvůrcem svého příběhu Star Wars. Oživte legendární ságu a poznejte světlou nebo temnou stranu Síly.

Parametry

Věk dítěte8 let
Produktové číslo9492
LEGO sérieStar Wars

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO