Hlavní obsah stránky

LEGO Star Wars 75366 Adventní kalendář

  • Stavebnice LEGO LEGO Star Wars 75366 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Star Wars 75366 Adventní kalendář
  • Stavebnice LEGO LEGO Star Wars 75366 Adventní kalendář
Stavebnice LEGO LEGO Star Wars 75366 Adventní kalendář

Darujte dětem adventní kalendář od LEGO Star Wars (75366), který jim každým dnem přinese vánoční náladu. Je plný sběratelských postav, mini modelů a doplňků.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Darujte dětem adventní kalendář od LEGO Star Wars (75366), který jim každým dnem přinese vánoční náladu. Je plný sběratelských postav, mini modelů a doplňků. Děti v něm najdou vše, co potřebují k přehrávání příběhů Star Wars: Návrat Jediho, Star Wars: Klonové války a Star Wars: Vadná várka a můžou je kombinovat a dalšími stavebnicemi z řady LEGO Star Wars.

Součástí stavebnice je 8 postav LEGO Star Wars, včetně císaře Palpatina, Ewoka a Pit Droida ve vánočním oblečení, Gonk droida převlečeného za soba a Omegu se sáňkami. V tomto skvělém vánočním dárku pro každého fanouška světa Star Wars od 6 let nechybí ani 15 mini modelů pro nápadité hraní, například Justifier, STAP spídr, Mandalorianova stíhačka N-1, velitelská stanice klonů a vesnice Ewoků.

Vybudujte si vlastní galaxii díky sérii LEGO Star Wars. Pomocí ikonických postav a vesmírných lodí se stanete tvůrcem svého příběhu Star Wars. Oživte legendární ságu a poznejte světlou nebo temnou stranu Síly.

Parametry

Věk dítěte6 let
Počet dílků320
Typ stavebniceAdventní kalendář
LEGO sérieStar Wars
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo75366

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO