Hlavní obsah stránky

LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon

Vydejte se napříč galaxií ve hvězdné lodi Millennium Falcon ze sci-fi ságy Star Wars, a nechte se tak unést jejím fascinujícím propracováním. Nasedněte a vydejte se vpřed bojovat proti Temné straně Síly.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Vydejte se napříč galaxií ve hvězdné lodi Millennium Falcon ze sci-fi ságy Star Wars, a nechte se tak unést jejím fascinujícím propracováním. Nasedněte a vydejte se vpřed bojovat proti Temné straně Síly.

Klíčové vlastnosti
  • model velkých rozměrů
  • detailní zpracování
  • obsahuje až 7541 kostiček
  • figurky jsou součástí

Detailní stavebnice LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon

Skvělou zábavu pro malé i velké příznivce této nesmrtelné ságy přináší stavebnice, která vás přenese do světa Hvězdných válek. V mžiku se dostanete legendárního světa, kde na vás čeká mnoho akce a dobrodružství.

Stavebnice Millennium Falcon
Ikonická loď celého vesmíru

Nemusíte tuto loď vyhrát stejně jako to udělal Han Solo v partii sabbacu (karetní hra ze Star Wars), stačí jen stavebnici rozbalit a pustit se do jejího skládání. Rázem zjistíte, že pod rukama tvoříte největší a maximálně nejdetailnější model lodi, který byl kdy vytvořen společností LEGO. Pusťte se do toho, ať zábava může začít.

Skládačka Millennium Falcon
Krása skrytá v detailech

Nezapomenutelné ztělesnění Corellianské stíhačky Hana Sola obsahuje všechny detaily, které si jen fanoušci Star Wars, bez ohledu na věk, můžou přát. Zabudujte vyměnitelný satelitní talíř, čtyřhlavňové laserové kanóny v horní a dolní části, přistávací nohy, spouštěcí rampy a připojte ke kokpitu minifigurky s odnímatelným krytem.

Star Wars Millennium Falcon
Hračka a výstavný kousek zároveň

Millennium Falcon představuje dokonalou intergalaktickou hračku a také vlajkovou loď mezi vystavenými modely. Měří přes 21 cm na výšku, 84 cm na délku a 56 cm na šířku. K sestavení je potřeba spojit 7541 kostiček a ozdobit mnohými doplňky, jakými jsou například 4 klasické minifigurky posádky: Han Solo, Chewbacca, princezna Leia a C-3PO. Obsahuje také 3 minifigurky posádky z Epizod VII a VIII: Starší Han Solo, Rey a Finn a nakonec mezi figurkami najdeme droida BB-8, 2 sestavitelné Porgy a sestavitelného Mynocka.

loď Millennium Falcon
Každý kousek pro vaší kreativitu

Zázrak v podobě detailního trupu, satelitní talíř, horní a dolní laserová děla, 7 přistávacích podpěr, spouštěcí rampa pro nástup a skryté blasterové dělo. Upusťte uzdu fantazii a umístěte až 4 minifigurky v kokpitu s odnímatelnou střechou, odstraňte vnější panely a odhalte tak detailně propracovaný interiér. Nechť život probíhá i uvnitř lodi.

Prozkoumejte skrytá místa a únikové cesty

Hlavní nákladový prostor je vybaven sedadly pro minifigurky, dejarickou holografickou hrou, inženýrským stanovištěm s otáčecím sedadlem pro minifigurku, dveřmi a zdobenou chodbou. A co se takhle projít do zadního úložného prostoru monitorovat hyper pohon pomocí konzole?

puzzle Millennium Falcon

Ohromí vás na první pohled svým vnějškem, ale co se detailů týče, není to zdaleka vše co nabízí. Součástí je skrytý prostor v podlaze, dva únikové moduly s poklopy, přístupový žebřík na střelecké stanoviště a odpojitelný trupový panel s plně otáčecím laserovým čtyřhlavňovým dělem.

Stavebnice určená pro všechny příznivce Hvězdných válek bude rozvíjet vaší kreativitu a podporovat vaší fantazii. Procvičte s touto ikonou mezi vesmírnými plavidly jemnou motoriku a zároveň se skvěle bavte. Nechť vás Síla provází.

LEGO Star Wars

Vybudujte si vlastní galaxii díky sérii LEGO Star Wars. Pomocí ikonických postav a vesmírných lodí se stanete tvůrcem svého příběhu Star Wars. Oživte legendární ságu a poznejte světlou nebo temnou stranu Síly.

Parametry

Věk dítěte16 let
Počet dílků7541
Typ stavebniceVesmírná loď
Produktové číslo75192
LEGO sérieStar Wars
Určení stavebnicepro kluky
Limitovaná ediceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO