Hlavní obsah stránky

LEGO Ninjago 9443 Hadí vrtulník

  • LEGO Ninjago 9443 Hadí vrtulník
  • LEGO Ninjago 9443 Hadí vrtulník
  • LEGO Ninjago 9443 Hadí vrtulník
LEGO Ninjago 9443 Hadí vrtulník

Lloyd, syn Lorda Garmadona, prchá se zlatou holí Constrictai, dokud jej nezažene do úzkých Fang-Suei, obávaný voják hadího kmene Fangpyre. Okusí Lloyd, jak chutná kousnutí Fang-Sueiovy chřestýší helikoptéry a jeho minihadích pomocníků? Kai letí Lloydovi na pomoc s raketovým batohem na ohnivý pohon - dokáže sebrat hůl a zachránit Lloyda? Pozor na Fangpyrovo kousnutí a jeho schopnost proměňovat lidi v hady! Popadni hůl, která ukrývá protijed a kliď se z místa! Obsahuje minifigurky Kaie ZX, Lloyda Garmadona a Fang-Sueie, chřestýší helikoptéru, zlatou hůl Constrictai, 3 zbraně, 2 minihady a raketový batoh.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Lloyd, syn Lorda Garmadona, prchá se zlatou holí Constrictai, dokud jej nezažene do úzkých Fang-Suei, obávaný voják hadího kmene Fangpyre. Okusí Lloyd, jak chutná kousnutí Fang-Sueiovy chřestýší helikoptéry a jeho minihadích pomocníků? Kai letí Lloydovi na pomoc s raketovým batohem na ohnivý pohon - dokáže sebrat hůl a zachránit Lloyda? Pozor

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků327
Typ stavebniceVrtulník
LEGO sérieNinjago
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo9443

Hodnocení a recenze