Hlavní obsah stránky

LEGO Ninjago 71767 Chrám bojových umění nindžů

  • Stavebnice LEGO LEGO Ninjago 71767 Chrám bojových umění nindžů
  • Stavebnice LEGO LEGO Ninjago 71767 Chrám bojových umění nindžů
  • Stavebnice LEGO LEGO Ninjago 71767 Chrám bojových umění nindžů
Stavebnice LEGO LEGO Ninjago 71767 Chrám bojových umění nindžů

Připojte se k nindžům v tajném výcvikovém chrámu, kde se učí umění Spinjitzu. Dokončete výzvy a projděte si všechny místnosti na 3 podlažích.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Připojte se k nindžům v tajném výcvikovém chrámu, kde se učí umění Spinjitzu. Dokončete výzvy a projděte si všechny místnosti na 3 podlažích. Ale pozor – venku čekají zákeřní hadí bojovníci, kteří se pokusí rozrazit dveře beranidlem a vniknout dovnitř! Za dokončení mise budete odměněni sběratelským bannerem moudrosti.

Děti se mohou těšit na pořádnou porci akce ze světa Ninjago. Dopřejte fanouškům nindžů od 8 let možnost trénovat jejich hrdiny a přehrávat si bitvy s 3patrovým modelem Chrámu bojových umění nindžů, který doslova překypuje funkcemi. Dojo nabízí výcvikovou oblast a 5 pokojů, včetně Wuovy čajovny, Pixaliny dílny a zbrojnice. Sada obsahuje 8 minifigurek: Lloyda, Kaie, Colea, Nyu, mistra Wu, Pixal, a k tomu navíc zlé hadí válečníky kobřího mechanika a hroznýšího ničitele s jejich pojízdným beranidlem.

LEGO Ninjago potěší všechny děti od 4 let, které mají rády akci a výpravná dobrodružství. Hlavním motivem série jsou bojovníci Dálného východu a jejich bojové umění Spinjitzu, posvátné chrámy, ale i řada rozličných vozidel. Námětem je klasický souboj dobra a zla. Stavebnici lze kombinovat s dalšími sadami z řady LEGO Ninjago, což umožňuje zažít ještě větší dobrodružství.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků1394
Typ stavebniceDům
LEGO sérieNinjago
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo71767

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO