Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21190 Opuštěná vesnice

  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21190 Opuštěná vesnice
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21190 Opuštěná vesnice
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21190 Opuštěná vesnice
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21190 Opuštěná vesnice
Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21190 Opuštěná vesnice

Tento všestranný model je tvořen 4 částmi. Hráči mají za úkol převzít opuštěnou vesnici od zombie a přestavět si ji podle sebe, čímž se připraví na další dobrodružství ve světě Minecraft.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Tento všestranný model je tvořen 4 částmi. Hráči mají za úkol převzít opuštěnou vesnici od zombie a přestavět si ji podle sebe, čímž se připraví na další dobrodružství ve světě Minecraft. Minecraft nabízí dětem možnost uplatnit jejich znalosti ze světa Minecraftu při osvobozování a přestavování vesnice ovládané zombie.

Opuštěný dům měří 8 cm na výšku, 14 cm na šířku a 10 cm do hloubky. Různé prvky lze jednoduše prohazovat a kombinovat s ostatními stavebnicemi z této řady. Dílky LEGO splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování.

LEGO Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobům. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků422
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kohokoliv

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO