Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko

  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko
Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko

Dvoupatrový model "Vítej v dojo house" od LEGO je inspirovaný hrou od Minecraft. Stavebnice rozvíjí u dětí kreativitu, motoriku i představivost, navíc zabaví malé i velké.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Dvoupatrový model "Vítej v dojo house" od LEGO je inspirovaný hrou od Minecraft. Stavebnice rozvíjí u dětí kreativitu, motoriku i představivost, navíc zabaví malé i velké. Potěšte děti pozoruhodným stavitelským projektem v podobě působivé sady od LEGO Minecraft, která nabízí i strhující herní zážitek a může se stát ústředním bodem sbírky.

LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko

Nahoře se nachází dojo, kde žijí a trénují bojovníci z celého světa Minecraft. Dole pak naleznete kovárnu v jeskyni, ve které nechybí kovadlina, pec, stojan na brnění a dalšími prvky, aby si děti mohly vyrábět a opravovat zbraně. Obě úrovně spojují nenápadné padací dveře, které lze ovládat speciální kostkou pod stromem. Této stavebnici neschází vůbec nic – díky hrozivému kostlivci nechybí ani akční bitvy. A až se hráčům model okouká, mohou obě úrovně oddělit a přestavět je na něco úplně jiného.

LEGO Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobů. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků534
Typ stavebniceDům
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo21183

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO