Hlavní obsah stránky

LEGO Harry Potter TM 75979 Hedvika

  • LEGO Harry Potter TM 75979 Hedvika
  • LEGO Harry Potter TM 75979 Hedvika
LEGO Harry Potter TM 75979 Hedvika

Slavnou sovu sestavíš pomocí 630 dílků tak, jak letí za Harrym a doručuje mu pozvánku do Bradavic. Až se ti podaří model sovy Hedviky sestavit, můžeš otáčet rukojetí na zadní straně a pohybovat kloubovými křídly nahoru i dolů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Slavnou sovu sestavíš pomocí 630 dílků tak, jak letí za Harrym a doručuje mu pozvánku do Bradavic. Až se ti podaří model sovy Hedviky sestavit, můžeš otáčet rukojetí na zadní straně a pohybovat kloubovými křídly nahoru i dolů. Tyto chytře navržené klouby vytvářejí zcela realistický vzhled.

Sběratelský model je postavený na robustní podložce s odnímatelnou figurkou od LEGO Harry Potter a menší figurkou sovy Hedviky. Díky LEGO 75979 tak získáš skutečně ikonický model do tvého pokoje.

Stavebnice Lego Harry Potter je určena malým kouzelníkům od 7 let. Prožijte znovu naplno nejzásadnější momenty, které jsou věrně zachyceny postavami a místy ze série příběhů o kouzelníkovi Harry Potter a jeho přátelích Hermioně Grangerové a Ronu Weasley. V magickém světě stavebnice Lego Harry Potter se tak znovu setkáte s oblíbenými hrdiny, se kterými se můžete vydat na průzkum po chodbách školy v Bradavicích, nebo si zahrát famfrpálový turnaj. Objevte jaká další dobrodružství můžete zažít se stavebnicí Lego Harry Potter.

Parametry

Věk dítěte10 let
Počet dílků630
Typ stavebniceZvířátka
LEGO sérieHarry Potter
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo75979

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO