Hlavní obsah stránky

LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice

  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice
  • Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice
Stavebnice LEGO LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice

Postavte si stavebnici LEGO Harry Potter Bitva o Bradavice (76415) pro děti od 9 let a znovu prožijte slavnou scénu z filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Obsahuje nádvoří Bradavického hradu z kostek LEGO, které lze během souboje Voldemorta s Harrym Potterem rozebrat.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Postavte si stavebnici LEGO Harry Potter Bitva o Bradavice (76415) pro děti od 9 let a znovu prožijte slavnou scénu z filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Obsahuje nádvoří Bradavického hradu z kostek LEGO, které lze během souboje Voldemorta s Harrym Potterem rozebrat. Moduly hradu také můžete použít k postavení mostu z dalšího nezapomenutelného místa.

Tuto modulární stavebnici můžete připojit k dalším modelům z této řady, a vytvořit tak celý Bradavický hrad. Vdechněte život 6 minifigurkám LEGO a figurce hada Naginiho. Minifigurky Harryho Pottera a Voldemorta mají vlastní hůlky a odnímatelné dílky představující kouzla. Neville Longbottom třímá Nebelvírův meč.

Stavebnice LEGO Harry Potter je určena všem malým kouzelníkům. Prožijte znovu naplno nejzásadnější momenty, které jsou věrně zachyceny postavami a místy ze série příběhů o kouzelníkovi Harry Potter a jeho přátelích Hermioně Grangerové a Ronu Weasley. V magickém světě stavebnice LEGO Harry Potter se tak znovu setkáte s oblíbenými hrdiny, se kterými se můžete vydat na průzkum po chodbách školy v Bradavicích, nebo si zahrát famfrpálový turnaj. Objevte jaká další dobrodružství můžete zažít se stavebnicí LEGO Harry Potter.

Parametry

Věk dítěte9 let
Počet dílků730
Typ stavebniceHrad
LEGO sérieHarry Potter
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo76415

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO