Hlavní obsah stránky

LEGO Harry Potter 76391 Bradavická výbava sběratelská edice

  • LEGO Harry Potter 76391 Bradavická výbava sběratelská edice
  • LEGO Harry Potter 76391 Bradavická výbava sběratelská edice
LEGO Harry Potter 76391 Bradavická výbava sběratelská edice

Tato stavebnice oživí nezapomenutelné výjevy z filmové série, které jsou spojeny do tohoto výstavního kusu určeného dospělým nadšencům. Součástí je Harryho hůlka a brýle, Ronova čokoládová žába, Hermionin podnos s lektvary, na kterém je 5 láhví s lektvary a magické přísady (včetně žaberníku, lektvaru Felix Felicis známého také jako tekuté štěstí a mnoholičného lektvaru), dále deník Toma Raddla, Zlatonka a školní šála (lze přizpůsobit podle koleje).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Tato stavebnice oživí nezapomenutelné výjevy z filmové série, které jsou spojeny do tohoto výstavního kusu určeného dospělým nadšencům. Součástí je Harryho hůlka a brýle, Ronova čokoládová žába, Hermionin podnos s lektvary, na kterém je 5 láhví s lektvary a magické přísady (včetně žaberníku, lektvaru Felix Felicis známého také jako tekuté štěstí a mnoholičného lektvaru), dále deník Toma Raddla, Zlatonka a školní šála (lze přizpůsobit podle koleje). Pomyslnou třešničkou na dortu je sova Hedvika, která drží kýženou pozvánku do Bradavic.

Fascinující model doplňují 3 exkluzivní zlaté minifigurky, a to Albus Brumbál, Minerva McGonagallová a Rubeus Hagrid. Samozřejmostí je výstavní podstavec s dekorativním dílkem oslavujícím 20. výročí řady Lego Harry Potter. Model měří přes 44 cm na výšku, 50 cm na šířku a 33 cm do hloubky.

Stavebnice Lego Harry Potter je určena malým kouzelníkům od 7 let. Prožijte znovu naplno nejzásadnější momenty, které jsou věrně zachyceny postavami a místy ze série příběhů o kouzelníkovi Harry Potter a jeho přátelích Hermioně Grangerové a Ronu Weasley. V magickém světě stavebnice Lego Harry Potter se tak znovu setkáte s oblíbenými hrdiny, se kterými se můžete vydat na průzkum po chodbách školy v Bradavicích, nebo si zahrát famfrpálový turnaj. Objevte jaká další dobrodružství můžete zažít se stavebnicí Lego Harry Potter.

Parametry

Věk dítěte18 let
Počet dílků3010
Typ stavebniceLimitovaná edice
LEGO sérieHarry Potter
Určení stavebnicepro dospělé
Produktové číslo76391

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO