Hlavní obsah stránky

LEGO Friends 41703 Dům přátelství na stromě

Se stavebnicí LEGO Friends 41703 Dům přátelství na stromě se budou malí stavitelé od 8 let moci připojit k postavám LEGO Friends a vyrábět společně produkty, které umožní vybírat peníze na charitu. Hravým způsobem tak mohou zjistit, jak radostné je pomáhat druhým.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Se stavebnicí LEGO Friends 41703 Dům přátelství na stromě se budou malí stavitelé od 8 let moci připojit k postavám LEGO Friends a vyrábět společně produkty, které umožní vybírat peníze na charitu. Hravým způsobem tak mohou zjistit, jak radostné je pomáhat druhým.

Stavebnice LEGO Friends 41703 Dům přátelství na stromě

Mia a její kamarádi postavili epický dům na stromě. Mají na pilno při výrobě domácích produktů. Pomozte Olivii vybrat med z úlu. Postavte ptačí budku. Upečte dortíky v kuchyni. Vyvezte nahoru výtahem Jacksona, který se pohybuje na vozíku. A až budete mít hotovo, odpočiňte si s přáteli uvnitř parádního domku. Dům přátelství na stromě od LEGO Friends je nabitý funkcemi, které dětem umožní přispět něčím pozitivním do komunity v městečku Heartlake. Součástí jsou 4 minipanenky LEGO Friends, figurka králíčka a kolo na rozvoz zboží a také extra hlavy vyjadřující různé nálady minipanenek. Dům přátelství měří přes 30 cm na výšku, 30 cm na šířku a 13 cm do hloubky.

LEGO Friends 41703 Dům přátelství na stromě včelí úl

Stavebnice byla vytvořena u příležitosti oslavy 10. výročí řady LEGO Friends a obsahuje QR kód, který odhalí poklady ukryté ve starém městečku Heartlake. Aplikace s návody na stavění LEGO pomůže klukům a holkám vizualizovat si jejich modely, zatímco na nich pracují. Přeneste děti do městečka Heartlake, aby se samy přesvědčily, že nejkvalitněji strávený čas je ten s přáteli.

LEGO Friends je stavebnice, jejíž cílovou skupinou jsou dívky od 4 let. V hlavní roli se představuje pět kamarádek (Olivia, Emma, Mia, Andrea a Stephanie), které společně podnikají různá dobrodružství. Někdy si dívky vyrazí do aquaparku, do džungle, ke kadeřníkovi či na pláž, jindy zase na misi na záchranu delfínů. Domovem jim je rozšiřitelné městečko Heartlike City. Objevte další stavebnice z řady LEGO Friends, rozšiřte svou sbírku a kombinujte jednotlivé dílky.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků1114
Typ stavebniceDům
LEGO sérieFriends
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo41703

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO