Hlavní obsah stránky

LEGO Friends 41683 Lesní jezdecké středisko

  • stavebnice LEGO Friends 41683 Lesní jezdecké středisko
  • stavebnice LEGO Friends 41683 Lesní jezdecké středisko
  • stavebnice LEGO Friends 41683 Lesní jezdecké středisko
stavebnice LEGO Friends 41683 Lesní jezdecké středisko

Třípatrový model ranče je doslova nabitý nejrůznějšími detaily a doplňky. Stavebnice obsahuje také figurky, se kterými děvčata prožijí nespočet dobrodružných příběhů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Třípatrový model ranče je doslova nabitý nejrůznějšími detaily a doplňky. Stavebnice obsahuje také figurky, se kterými děvčata prožijí nespočet dobrodružných příběhů. Holčičky se mohou připojit k Mii, Savannah, jejímu vodicímu psu Goldiemu a bráškovi Kevinovi a vyrazit společně na projížďku lesem.

Po návratu se na Lego Friends ranči budou muset o koníky postarat a teprve pak si budou moci odfrknout v domku, ve kterém nechybí kuchyně, ložnice a jídelna. Druhé patro domku je odnímatelné pro snadnější přístup a pohodlnější hraní uvnitř. Zábava však pokračuje i venku, kde si mohou na ohništi opékat marshmallowny.

Sada přináší také bohatou řadu doplňků, které nakopnou dětskou kreativitu. Model měří něco málo přes 26 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

Lego Friends je stavebnice, jejíž cílovou skupinou jsou dívky od 4 let. V hlavní roli se představuje pět kamarádek (Olivia, Emma, Mia, Andrea a Stephanie), které společně podnikají různá dobrodružství. Někdy si dívky vyrazí do aquaparku, do džungle, ke kadeřníkovi či na pláž, jindy zase na misi na záchranu delfínů. Domovem jim je rozšiřitelné městečko Heartlike City. Objevte další stavebnice z řady Lego Friends, rozšiřte svou sbírku a kombinujte jednotlivé dílky.

Parametry

Věk dítěte7 roků
Počet dílků511
Typ stavebniceDům
LEGO sérieFriends
Určení stavebnicepro dívky
Produktové číslo41683

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO