Hlavní obsah stránky

LEGO Duplo 10956 Zábavní park

  • Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10956 Zábavní park
  • Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10956 Zábavní park
  • Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10956 Zábavní park
Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10956 Zábavní park

Vydejte se se svou ratolestí na nápaditý výlet se stavebnicí LEGO Duplo Zábavní park (10956) a prozkoumejte pestrou směs atrakcí, které zaujmou, zabaví a podnítí fantazii v malých hlavičkách. Zažijte spolu se 7 postavičkami ze série Duplo (2 ženami, 1 mužem a 4 dětmi) kopu zábavy při pestrobarevných a poutavých vzdělávacích aktivitách v lunaparku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Vydejte se se svou ratolestí na nápaditý výlet se stavebnicí LEGO Duplo Zábavní park (10956) a prozkoumejte pestrou směs atrakcí, které zaujmou, zabaví a podnítí fantazii v malých hlavičkách.

Zažijte spolu se 7 postavičkami ze série Duplo (2 ženami, 1 mužem a 4 dětmi) kopu zábavy při pestrobarevných a poutavých vzdělávacích aktivitách v lunaparku. Tato mnohotvárná hračka obsahuje skluzavky, po kterých se můžete spouštět, mechanický kolotoč, na kterém si můžete zajezdit, velké ruské kolo s 3 barevnými kabinami, které můžete ovládat, vláček, který jezdí po lunaparku, hotdogy na prodej, zmrzlinu, fotoaparát, balónky, košíčky, koště a plyšového medvídka. Najdete zde dokonce i proměnlivá "duhová" světla, která dotvářejí autentickou atmosféru zábavního parku.

Stavebnice Lego Duplo díky nadstandardní velikosti a pestrobarevným kostkám perfektně padne do ruky dítěti od 1,5 roku. Rozvíjí jemnou motoriku, stimuluje zrak a podporuje dětskou fantazii společně s kreativitou. K dispozici jsou jednoduché sady i tematická balení se zvířátky, dopravními prostředky a většími stavbami. Stavebnici lze kombinovat s dalšími sadami z řady Lego Duplo.

Parametry

Věk dítěte2 roky
Počet dílků95
Typ stavebniceZábavní atrakce a park
LEGO sérieDuplo
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo10956

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO