Hlavní obsah stránky

LEGO Duplo 10909 Box se srdíčkem

  • stavebnice LEGO Duplo 10909 Box se srdíčkem
  • stavebnice LEGO Duplo 10909 Box se srdíčkem
  • stavebnice LEGO Duplo 10909 Box se srdíčkem
stavebnice LEGO Duplo 10909 Box se srdíčkem

Tato vzrušující sada kostek Lego Duplo je plná nápadů a inspirace. Při hraní a stavění tato tvořivá výuková hračka zažehne jiskru dětské fantazie a podnítí rozvoj dovedností, které vydrží po celý život.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Tato vzrušující sada kostek Lego Duplo je plná nápadů a inspirace. Při hraní a stavění tato tvořivá výuková hračka zažehne jiskru dětské fantazie a podnítí rozvoj dovedností, které vydrží po celý život. Nakopněte dětskou kreativitu s touto začátečnickou stavebnicí.

Jednoduchý návod na stavění zajistí, že nápadité hraní začne bez zbytečného zdržování. Postavte dům, zmrzlinu, velrybu, květinu, helikoptéru nebo kachničku. Každý z těchto snadno sestavitelných modelů vám poskytne spoustu podnětů k povídání a hraní nápaditých příběhů.

Jakmile děti začnou kostky kombinovat při vytváření vlastních modelů, tvořivá zábava nebude mít konce.

Stavebnice Lego Duplo díky nadstandardní velikosti a pestrobarevným kostkám perfektně padne do ruky dítěti od 1,5 roku. Rozvíjí jemnou motoriku, stimuluje zrak a podporuje dětskou fantazii společně s kreativitou. K dispozici jsou jednoduché sady i tematická balení se zvířátky, dopravními prostředky a většími stavbami. Stavebnici lze kombinovat s dalšími sadami z řady Lego Duplo.

Parametry

Věk dítěte2 roků
Počet dílků80
Typ stavebniceSamostatné kostky
LEGO sérieDuplo
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo10909

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO