Hlavní obsah stránky

LEGO Duplo 10875 Nákladní vlak

  • Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10875 Nákladní vlak
  • Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10875 Nákladní vlak
  • Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10875 Nákladní vlak
Stavebnice LEGO LEGO Duplo 10875 Nákladní vlak

LEGO Duplo Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

LEGO Duplo Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

Sada Nákladní vlak od LEGO Duplo obsahuje přístav, loďku, kavárnu, stanici určenou k nakládání nákladů, 2 jeřáby, 3 Duplo figurky, figurku zvířátka a spoustu suprových kolejí, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit pro nejmenší!

LEGO Duplo vlak

Stavebnice řady LEGO Duplo vlak jsou určené pro nejmenší děti, které začínají objevovat kouzlo železnice. Malí strojvedoucí mohou pomocí stavebnice procvičovat své motorické schopnosti a rozvíjet fantazii. To vše zábavnou formou.

Parametry

Věk dítěte2 roky
Počet dílků105
Typ stavebniceVlak
LEGO sérieDuplo
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo10875

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO