Hlavní obsah stránky

LEGO Creator 3v1 31117 Vesmírné dobrodružství s raketoplánem

  • LEGO Creator 3v1 31117 Vesmírné dobrodružství s raketoplánem
  • LEGO Creator 3v1 31117 Vesmírné dobrodružství s raketoplánem
  • LEGO Creator 3v1 31117 Vesmírné dobrodružství s raketoplánem
LEGO Creator 3v1 31117 Vesmírné dobrodružství s raketoplánem

Podpořte dětskou zvědavost stavebnicí Vesmírné dobrodružství s raketoplánem od LEGO Creator 3v1, jejíž hlavní model lze přestavět na raketu nebo lunární modul. Vesmírná sada inspiruje ke hraní rolí prostřednictvím 3 úžasných modelů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Podpořte dětskou zvědavost stavebnicí Vesmírné dobrodružství s raketoplánem od LEGO Creator 3v1, jejíž hlavní model lze přestavět na raketu nebo lunární modul. Vesmírná sada inspiruje ke hraní rolí prostřednictvím 3 úžasných modelů. Minifigurka astronauta si poradí s pilotováním všech 3 vesmírných prostředků.

Ideální dárek pro děti ve věku od 8 let, které mají rády vesmír a stavění. Sada se díky kompaktním rozměrům skvěle hodí na hraní doma i na cestách. Raketoplán ukrývá kokpit a nákladní prostor s otevíracími dveřmi a má zasouvací podvozek.

LEGO Creator 3v1 je stavebnice vhodná pro stavitele a stavitelky ve školním věku. Nabízí 3 stavební kombinace ze stejných dílků. Děti tak mohou experimentovat například s domy, auty, letadly i tvory. V této řadě najdete sady s různou obtížností, takže může stavět klidně celá rodina. Detailní modely můžete kdykoliv rozebrat a přestavět. Dopracovat se můžete i k vlastním výtvorům. Pusťte se do stavění s LEGO Creator 3v1 a vytvářejte nové příběhy.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků486
Typ stavebniceRaketoplán
LEGO sérieCreator 3v1
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo31117

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO