Hlavní obsah stránky

LEGO Creator 3v1 31109 Pirátská loď

  • stavebnice LEGO Creator 3v1 31109 Pirátská loď
  • stavebnice LEGO Creator 3v1 31109 Pirátská loď
  • stavebnice LEGO Creator 3v1 31109 Pirátská loď
stavebnice LEGO Creator 3v1 31109 Pirátská loď

Se sadou Lego Creator 3v1 prožijí fanoušci pirátů bezpočet dobrodružství na vlnách. Tato úžasná, detailně propracovaná replika pirátské lodi nabízí pohyblivé plachty, kanóny a kajutu s otevírací střechou a boky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Se sadou Lego Creator 3v1 prožijí fanoušci pirátů bezpočet dobrodružství na vlnách. Tato úžasná, detailně propracovaná replika pirátské lodi nabízí pohyblivé plachty, kanóny a kajutu s otevírací střechou a boky. Nechybí ani 3 mini figurky, sestavitelné figurky, včetně žraloka a papoušky a navíc spousta úžasných doplňků, které podnítí kreativní hru.

Stavebnice poskytuje 3 různé stavitelské možnosti a bezpočet příběhů, které s modely prožijete. Děti si mohou postavit pirátskou loď, kterou pak přestaví na pirátskou krčmu nebo strašidelný ostrov lebek. Také mohou dát prostor své tvořivosti a vymyslet něco úplně nového.

LEGO Creator 3v1 je stavebnice vhodná pro stavitele a stavitelky ve školním věku. Nabízí 3 stavební kombinace ze stejných dílků. Děti tak mohou experimentovat například s domy, auty, letadly i tvory. V této řadě najdete sady s různou obtížností, takže může stavět klidně celá rodina. Detailní modely můžete kdykoliv rozebrat a přestavět. Dopracovat se můžete i k vlastním výtvorům. Pusťte se do stavění s LEGO Creator 3v1 a vytvářejte nové příběhy.

Parametry

Věk dítěte9 roků
Počet dílků1264
Typ stavebniceLoď
LEGO sérieCreator 3v1
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo31109

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO