Hlavní obsah stránky

LEGO City 60320 Hasičská stanice

  • Stavebnice LEGO LEGO City 60320 Hasičská stanice
  • Stavebnice LEGO LEGO City 60320 Hasičská stanice
  • Stavebnice LEGO LEGO City 60320 Hasičská stanice
Stavebnice LEGO LEGO City 60320 Hasičská stanice

Spojte síly s Finnem McCormackem, Freyou McCloudovou a dalšími hasiči na akčních dobrodružstvích v boji proti požárům. Prohlédněte si řídicí místnost a hasičskou stanici a pak sjeďte po tyči do garáže.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Spojte síly s Finnem McCormackem, Freyou McCloudovou a dalšími hasiči na akčních dobrodružstvích v boji proti požárům. Prohlédněte si řídicí místnost a hasičskou stanici a pak sjeďte po tyči do garáže. Ale ne – je potřeba zachránit uvízlé koťátko a porazit plameny! Popadněte záchranný žebřík, nastartujte vrtulník a naskočte do hasičského auta.

LEGO City 60320 Hasičská stanice

Třípatrový model LEGO City 60320 Hasičská stanice obsahuje řídicí místnost, hasičskou základnu, recepci a garáž, a k tomu navíc vrtulník vystřelující dílky v podobě vody a hasičský vůz vystřelující vodní šipky. Nechybí ani minifigurky hasičů, včetně 2 postav z LEGO City TV, k tomu figurky kočky a psa a zábavě nebude nic stát v cestě.

LEGO City je stavebnice vhodná pro kluky i holky různého věku. Převádí prvky, s nimiž se dítě setkává v běžném životě, do ikonických modelů. Velká škála témat umožní vašemu dítěti být hasičem, policistou, kosmonautem nebo třeba starostou celého města. Nechybí ani tematické budovy a spousta úžasných vozidel. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO City sadami umožňuje postavit celé fungující město.

Parametry

Věk dítěte6 let
Počet dílků540
Typ stavebniceHasičská stanice
LEGO sérieCity
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo60320

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO