Hlavní obsah stránky

LEGO City 60197 Osobní vlak

Stavebnice osobního vlaku od značky LEGO vás přenese do dobrodružné atmosféry nádražní stanice. Díky osobnímu vlaku a veškerému příslušenství ze 677 dílků můžete vyrazit na výlet po vlastní železnici během chvilky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Stavebnice osobního vlaku od značky LEGO vás přenese do dobrodružné atmosféry nádražní stanice. Díky osobnímu vlaku a veškerému příslušenství ze 677 dílků můžete vyrazit na výlet po vlastní železnici během chvilky.

Klíčové vlastnosti
  • motor na dálkové ovládání

  • 10 rychlostí vlaku

  • celkem 677 dílků

  • autentické detaily

  • vhodné pro děti od 6 do 12 let

Stavebnice osobního vlaku LEGO City 60197

Díky této stavebnici ze série LEGO City si můžete užít jízdu osobním vlakem, kochat se pohledy na okolní svět nebo si dát něco na zub v jídelním voze. K autentičnosti přispívá motor na dálkové ovládání a spousta hravých doplňků.

LEGO City 60197 Osobní vlak
Hlavní konstrukce vlaku

Centrum celé stavebnice představuje osobní vlak, jehož motor funguje na dálkové ovládání přes technologii Bluetooth. K dispozici máte hned 10 rychlostí, takže o zábavu bude postaráno. Vlak je rozdělen na 2 vozy (jídelní a vůz pro cestující), které mají odnímatelnou střechu, sedačky i stoly, a nechybí ani kabina pro strojvedoucího s řídícím panelem a otevíracím oknem. Oválná trať z kolejí je tvořena 20 dílky a postavit si můžete i nástupiště s lavičkou, jízdním řádem a signalizací. Vše si upravujete podle své fantazie.

LEGO City 60197 Osobní vlak
Doplňky stavebnice

Základní konstrukce je doplněna o 4 malé LEGO figurky: 2 pasažéry, strojvůdce a průvodčího. Mezi další autentické detaily, ke kterým se snadno dostanete po zvednutí střechy, patří 3 hrnky, 3 dortíky, párek v rohlíku, croissant a kufřík s krabicí. Pokud si chcete rozšířit sbírku osobních vlaků LEGO, podívejte se na stavebnici osobního vlaku LEGO City 7938.

Technické informace

V balení naleznete celkem 677 plastových dílků. Osobní vlak disponuje výškou 11 cm, délkou 69 cm a šířkou 5 cm. Nástupiště má přes 7 cm na výšku, 11 cm na šířku a 6 cm do hloubky. Rozměry balení činí 9 × 58 × 38 cm. Stavebnice je určena pro děti od 6 do 12 let. Potřebné baterie 10 x AAA nejsou součástí balení a dálkové ovládání není kompatibilní se staršími modely vláčků, které jezdí na principu infračervených paprsků.

Stavebnice Lego City Vlaky je určená pro malé, ale i velké nadšence do světa železnic. Detailní podoba nákladních a osobních vlaků, které lze navíc dálkově ovládat, dokonale vtáhne do nápaditých cestovatelských scénářů. Díky flexibilnímu tvaru stavebnice tak můžete postavit originální železniční tratě a řídit po nich vlaky celé hodiny. Objevte jaké vlaky z řady Lego City Vlaky můžete prohánět po vaší železnici.

Parametry

Věk dítěte6 let
Počet dílků677
Typ stavebniceVlak
LEGO sérieCity
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo60197

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO