Hlavní obsah stránky

Ledové království 2 (2019)

  • DVD film Ledové království 2 (2019)
DVD film Ledové království 2 (2019)

Oscary ověnčený tým, který stojí za celosvětovým fenoménem Ledové království, přináší jeho pokračování. Společně s oblíbenými hrdiny se vydáváme na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu do zakletého lesa a temných vod za královstvím Arendelle.

Vybrat variantu (2)

Ledové království 2 (2019) DVD

2 varianty pro
Ledové království 2 (2019)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDisney

Popis

Oscary ověnčený tým, který stojí za celosvětovým fenoménem Ledové království, přináší jeho pokračování. Společně s oblíbenými hrdiny se vydáváme na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu do zakletého lesa a temných vod za královstvím Arendelle.

Klíčové vlastnosti
  • pokračování příběhu
  • krásné animace
  • poutavá hudba
  • film v českém znění

Animovaná pohádka Ledové království 2 (2019)

V prvním filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království 2 musí však doufat, že je mocná dostatečně.

pohádka Ledové království 2
Tajuplné pokračování

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Volání živlů nelze brát na lehkou váhu, takže když se Else v hlavě ozve magický hlas, vydává se do míst, kam je zapovězeno chodit. Na tuto nebezpečnou a pozoruhodnou cestu ji samozřejmě nenechá jít osamocenou její obětavá sestra Anna. Příběh posílá obě hrdinky do magického lesa, kde na ně čekají kamenní obři i původně nepřátelský lesní národ. Zde musí odkrýt skrytá tajemství a křivdy minulosti. V tom všem je samozřejmě nenechá ani známá parta přátel ve složení veselého a optimistického sněhuláka Olafa, trochu jednoduchého Kristoffa a jeho soba Svena. To vše za doprovodu pečlivě aranžovaných muzikálových čísel. Ponořte se do dalšího úžasného ledového pokračování.

Ledové království 2 je opět nejsilnější v drobnostech a v krásných animacích. Výprava mlžnatým hvozdem, rozbouřenými řekami a temnými jeskyněmi spojuje velkolepost realisticky animovaných pozadí se silnými emocemi. Olaf je stále tou legrační figurkou jako v prvním díle ve fázi pubertální zvídavosti a spousty otázkami. Promyšlená pohádka přináší skvělý filmový zážitek určený i pro dospělejší publikum, čerpající inspiraci z vyprávěnek pro nejmenší, ale i z mýtů a pověstí.

Parametry

Dobrodružnýano
Animovanýano
Rodinnýano
Rok vydání2020
Hudebníano
Fantasyano
Délka filmu103 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

DVD filmy Disney

Všechny DVD filmy Disney