Hlavní obsah stránky

Láska k Vánocům - Karen Schaler (2021, pevná)

  • kniha Láska k Vánocům - Karen Schaler (2021, pevná)
kniha Láska k Vánocům - Karen Schaler (2021, pevná)

Úspěšná spisovatelka romancí Riley Reynoldsová si na slavení Vánoc nepotrpí, tráví je prací a jediné, co si ze svátků opravdu užívá, je svařené víno. Takže když si u ní vydavatel objedná milostný román s vánoční tématikou, je z toho víc než rozpačitá.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBaronet Nakladatelství

Popis

Úspěšná spisovatelka romancí Riley Reynoldsová si na slavení Vánoc nepotrpí, tráví je prací a jediné, co si ze svátků opravdu užívá, je svařené víno. Takže když si u ní vydavatel objedná milostný román s vánoční tématikou, je z toho víc než rozpačitá. Navíc má budoucí knihu propagovat v živém vysílání ranní televizní show. A ten nepříjemný moderátor si do ní rýpne otázkou, jak může psát přesvědčivé romance, když sama dosud nenašla svého osudového muže.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-269-1682-6
Počet stran352
Vazbapevná / vázaná

Články k tématu

NovinkyTipy na knižní novinky v říjnu 2021

I když ještě za okny sem tam prosvitne slunce, ztrácí už svou sílu. Nastává období spadaného listí a podzimních plískanic. Jako ideální trávení času se tak nabízí chvíle s dobrou knihou v teple…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Romány, povídky, novely Baronet Nakladatelství

Všechny romány, povídky, novely Baronet Nakladatelství