Barva na vlasy Recenze laSaponaria Hennetica BIO 100 g

Recenze laSaponaria Hennetica BIO 100 g

Barva je zcela přírodní, neobsahuje tedy pikramát sodný, amoniak ani žádné jiné syntetické a rizikové přídavky obvyklé v konvenčních barvách na vlasy. S touto barvou budou zkrátka vlasy krásné a silné nejen navenek, ale také uvnitř. Jakými rostlinami pečuje o vlasy? Henna, či hennovník bílý, se používala již ve starém Egyptě a v Indii. Prášek z listů hennovníku si prorazil cestičku také do Evropy.

Registrovaný uživatel7. srpna 2022

Pěkně obarví světle hnědé vlasy. Na vlasy s délkou po ramena vyjde na 2 dávky. Produkt má osobitý zápach, ale to k tomu patří :).

Za mne super produkt.

Registrovaný uživatel5. května 2022

Hezky chytá Pěkná barva Příjemná aplikace Dobře popsaný návod Nevadí, když na barvu na hlavě zapomenete

Úplně nevoní - naštěstí to není to, co bych od barvy na vlasy očekávala, takže nevadí

Registrovaný uživatel7. února 2022

Tuto barvu na vlasy objednávám opakovaně. Jsem s ní spokojená. Líbí se mi, že neobsahuje chemické látky.

Nic.

Registrovaný uživatel29. ledna 2022

Barvu jsem si koupila kvůli citlivé pokožce hlavy, pro oživení své přírodní barvy a zakrytí začínajících šedin. Zatím jsem ji použila 2x, nechala jsem ji působit 2 hodiny. Šediny mají po překrytí barvou měděný odlesk, takže nerazí do očí a vlasy vypadají opravdu hezky. Barvu si koupím určitě znovu i když chci vyzkoušet i jiné odstíny.

Registrovaný uživatel8. ledna 2022

Sytost barvy

U mych sedin se barvi spiz do rezava i jen po 30min....

La saponaria je prirodni produkt, nenici vlasy, skvele!

Registrovaný uživatel22. prosince 2021

Hledala jsem přírodní barvu na vlasy a našla senzační obchod Econea. Tato barva se velice dobře nanáší a také smývá. Perfektně kryje šediny. Já ji používám každé čtyři týdny.

Mám dobrý pocit, že si nenechávám do těla vstřebávat chemická barviva a těší mě, že mi moje vlasy kladně hodnotí i moje okolí.

Registrovaný uživatel30. listopadu 2021

vlasy vyživuje a zpevňuje. podle délky působení je možné regulovat sytost. po mých 2 hodinách byl odstín docela tmavý, ale to není nic negativního.

na vlasy už jen tuto značku, kterýkoliv odstín a nikdy žádnou chemickou barvu

Registrovaný uživatel20. září 2021

krásná barva, pěkné oživení blond vlasů, a na zamaskování odrostů po melíru vytikající, balíček mi vystačí na půl na dvě dávky cca po měsíci a půl,

vlasy jsou trochu vysušené, ale je to vlastnost výrobku, nic so bych vytkla

určitě budu kupovat i nadále

Registrovaný uživatel10. září 2021

Výborně kryje, vlasy jsou příjemné a zdravé, nádherný odstín

Registrovaný uživatel27. května 2021

Příjemná konzistence při nanášení, krásný přirozený odstín a dobré krytí šedin. Vlasy jsou příjemné na dotyk a lesklé. Určitě koupím znovu.

Super!!

Registrovaný uživatel27. února 2023

Krásný odstín, dobře drží. Snadná aplikace.

Registrovaný uživatel31. ledna 2023

Příjemná vůně, pěkný odstín

Balení neobsahuje rukavice a štětku na rozetření barvy

Registrovaný uživatel14. ledna 2023

Dobře se s ní pracuje. Co miluji na henně, je její proměnlivost. S každým umytím hlavy mám lehce jiný odstín.

Po obarvení má spíš pro hennu typický nádech do zrzavé, postupně ale opravdu jde do růžové. Problém je s opláchnutím bez možnosti použít šampon a kondicionér. Na rozčesání je pak potřeba dost času.

Od henny čekám záchranu vlasů zničených chemií. Bude to ale běh na dlouhou trať. Líbí se mi postupný proces proměny barvy. Při aplikaci počítejte, že celý proces zabere min. 3 hodiny

Registrovaný uživatel25. prosince 2022

Vyživuje

Registrovaný uživatel22. září 2022

Krásná barva, vlasy krásně bylinkově voní i při následujícím mytí

Ne

Skvělá barva

Varianta Durga granátové jablko
Registrovaný uživatel27. srpna 2022

Vlasy vyživí Krásná barva

Varianta Durga granátové jablko
Registrovaný uživatel22. srpna 2022

Trošku jsem se bála aplikace,ale zvládla jsem to a výsledek super.

Registrovaný uživatel23. května 2022

příjemná konzistence, jako pasta, dobře se aplikuje, vyživuje vlasy, používám přes rok, žádné roztřepené konečky.... jako dříve u chemických barev, šetří životní prostředí, ekologické balení....žádné plasty, žádné tuby... málo odpadu, hodně barvy...

musí se dlouho nechat na hlavě, není to hop hop:-) , po prvním použití nekryje na sto procent, po smytí barvy se musí 24 hodin čekat, než se mohou umýt šamponem...trochu barva pouští, musí se hlídat např. krk, aby člověk nevypadal, že se nemyje rok:-)

jsem spokojená, je to přírodní, přírodě neškodící výrobek, vlasy jsou po ní zdravé, lesklé a žijí

Registrovaný uživatel14. května 2022

Omezuji chemii,takze mi prisel tento produkt jako nejlepsi varianta. Pouzivam ho podle potreby,ale tak kazde 4 tydny.Jsem spokojena maximalne.

Registrovaný uživatel6. května 2022

Výborná barva