Hlavní obsah stránky

Lanit Plast Tiberus 3 x 4 m

Skleník Lanit Plast Tiberus 3 x 4 m

Konstrukce skleníku je sestavena ze silných nosných oblouků (žárově pozinkované ocelové profily síly 1 mm a šířky 56 mm) a doplněna prémiovým 4mm komůrkovým polykarbonátem s UV filtrem. Jednotlivé profily se vzájemně sešroubují a po jejich sestavení vznikne velmi stabilní oblouková konstrukce, bez nutnosti stavby skleníkové podezdívky.

Vybrat variantu (2)

Lanit Plast Tiberus 3 x 4 m PC 4 mm stříbrný

2 varianty pro
Lanit Plast Tiberus 3 x 4 m

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLanit Plast

Popis

Konstrukce skleníku je sestavena ze silných nosných oblouků (žárově pozinkované ocelové profily síly 1 mm a šířky 56 mm) a doplněna prémiovým 4mm komůrkovým polykarbonátem s UV filtrem. Jednotlivé profily se vzájemně sešroubují a po jejich sestavení vznikne velmi stabilní oblouková konstrukce, bez nutnosti stavby skleníkové podezdívky. Skleník je vybaven kotvami přímo do země. Skleník disponuje dvoukřídlými dveřmi na panty o rozměrech 0,96 x 1,88 m. Součástí skleníku je i ventilační okno v zadním čele o rozměrech 96 x 90 cm.

Parametry

Typ konstrukce skleníkuoblouková střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška200 cm
Materiál konstrukce skleníkuocel
Tloušťka výplně4 mm
Šířka300 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Skleníky Lanit Plast

Všechny skleníky Lanit Plast