Hlavní obsah stránky

Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC

  • Skleník Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC
  • Skleník Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC
  • Skleník Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC
  • Skleník Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC
  • Skleník Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC
Skleník Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC

Zahradní obloukový skleník Lanit Plast Kyklop má robustní konstrukci a je vhodný především pro malé pěstitele. Tři metry široká, jednoduchá konstrukce je obalena zdravotně nezávadným polykarbonátem, který je pevně fixovaný.

Vybrat variantu (2)

Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC 4 mm

2 varianty pro
Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLanit Plast

Popis

Zahradní obloukový skleník Lanit Plast Kyklop má robustní konstrukci a je vhodný především pro malé pěstitele. Tři metry široká, jednoduchá konstrukce je obalena zdravotně nezávadným polykarbonátem, který je pevně fixovaný. Skleník vyniká svými izolačními vlastnostmi a ochranou proti UV záření.

Klíčové vlastnosti
  • konstrukce s antikorozní úpravou
  • dva přístupy
  • plocha 18 m²
  • UV filtr

Zahradní skleník Lanit Plast Kyklop 3 x 6 m PC

Obloukový skleník Lanit Plast Kyklop disponuje rozměry š 300 × d 600 × v 205 cm a vnitřní plochou skleníku 18 m². Pro základ skleníku není třeba žádné podezdívky, protože je uživatelsky řešen snadným zapuštěním do země, do hloubky cca 35 cm.

Zahradní skleník Lanit Plast Kyklop 3x6 PC 4 mm
Konstrukce skleníku

Konstrukce obloukového skleníku je řešena sešroubováním silných, žárově pozinkovaných profilů šířky 0,70 - 0,85 mm. Materiál profilů tak disponuje antikorozní úpravou. Jednotlivá žebra nosných oblouků jsou od sebe vzdálena pouhých 60 - 80 cm, což je velká výhoda tohoto modelu skleníku, protože malé rozteče oblouků garantují vysokou únosnost celé konstrukce skleníku.

Zahradní skleník Lanit Plast Kyklop 3x6 PC 4 mm
Dva přístupy

Skleník disponuje dvěma přístupy. Na předním i zadním čele skleníku jsou prostory pro umístění dvojitých dveří, takže je možné skleníkem procházet z obou stran. Protože jsou dveře dvojité, je možné pro větrání otevřít pouze horní část dveří, čímž se zamezí vstupu domácích, případně divokých zvířat a hlavně dětí. Druhé dveře je možné vyměnit za větrací okénko.

Zahradní skleník Lanit Plast Kyklop 3x6 PC 4 mm
Opláštění

Konstrukce je osazena dvoustěnným, dutinkovým polykarbonátem o šířce 4 mm se silným UV filtrem. Použitý tepelně-izolační polykarbonát Marlon Longlife pochází od britského výrobce Brett Martin a disponuje protokolem ze Státního zdravotního ústavu Praha, který potvrzuje, že se z polykarbonátu neuvolňují žádné toxické chemikálie. Pěstování zeleniny je tak zcela bezpečné.

Varianta se silnějším pláštěm

Obloukový skleník Lanit Plast Kyklop existuje s konstrukcí opláštěnou polykarbonátem o síle 4 nebo 6 mm.

Parametry

Typ konstrukce skleníkuoblouková střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška205 cm
Materiál konstrukce skleníkuocel
Tloušťka výplně4 mm
Šířka300 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Skleníky Lanit Plast

Všechny skleníky Lanit Plast