Hlavní obsah stránky

Lanit Plast Kyklop 2 x 3 m PC

Robustní zahradní skleník Kyklop zasklený vysokogramážním prémiovým britským komůrkovým tepelně-izolačním polykarbonátem Marlon Longlife. Oblouková konstrukce zajišťuje skleníku vyšší odolnost proti zátěži a povětrnostním vlivům.

Vybrat variantu (2)

Lanit Plast Kyklop 2 x 3 m PC 4 mm

2 varianty pro
Lanit Plast Kyklop 2 x 3 m PC

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLanit Plast

Popis

Robustní zahradní skleník Kyklop zasklený vysokogramážním prémiovým britským komůrkovým tepelně-izolačním polykarbonátem Marlon Longlife. Oblouková konstrukce zajišťuje skleníku vyšší odolnost proti zátěži a povětrnostním vlivům.

Klíčové vlastnosti
  • izolační schopnosti
  • odolnost proti zátěži
  • jednoduchá montáž
  • zastavěná plocha 6 m²

Polykarbonátový skleník Lanit Plast Kyklop

Zahradní skleník Kyklop, který díky svému materiálu a konstrukci vyniká svými izolačními schopnostmi, ale také skvělou odolností proti zátěži, svým rozměrem zabírá plochu 200 × 300 × 185 cm. Základy skleníku je možné řešit velice snadným zapuštěním do země, kde fixaci skleníku zajišťují silné kotvy.

Konstrukce skleníku Lanit Plast Kyklop
Propracovaná konstrukce

Skleník je v přední a zadní části tvořen vestavěnými dvojitými dveřmi, které zaručí možnost procházení z obou stran. Navíc je možné na těchto koncích otevřít pouze horní část dveří. Umožní se tak větrání celého skleníku, aniž by do něj měly přístup děti nebo domácí zvířata. Materiál skleníku je tvořen sešroubovanými galvanicky pozinkovanými omega profily o síle 0,70 až 0,85 mm. Malá rozteč nosných oblouků jednotlivých žeber garantuje vysokou únosnost celé konstrukce skleníku.

Materiál skleníku Lanit Plast Kyklop
Použité materiály

Kvalitu prosklení obloukového skleníku zajišťuje britský komůrkový polykarbonát o síle 4 mm, který má silný UV filtr. Ten zajistí, že skleník nekřehne ani nežloutne. Jednoduchá a na montáž nenáročná konstrukce z pozinkovaného ocelového plechu nevyžaduje montáž základny. Je však nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.

Možnosti stavby

Skleník je určen pro běžné hobby využití. Zaručuje bezproblémovou a dlouhou životnost. Ke skleníku je možné dokoupit mnoho nadstandardního příslušenství. Nezapomeňte tedy na poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, teploměry, vlhkoměry nebo zavlažovací zařízení.

Parametry

Typ konstrukce skleníkuoblouková střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška185 cm
Materiál konstrukce skleníkuocel
Tloušťka výplně4 mm
Šířka200 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Skleníky Lanit Plast

Všechny skleníky Lanit Plast