Hlavní obsah stránky

Ladylab Fat Killer 60 cps.

Spalovač tuku Ladylab Fat Killer 60 cps.

Fat Killer byl vyvinut odborníky na bázi ověřených látek Citrus aurantium, L-karnitin, Guarana a byl doplněn o uznávané přírodní polyfenoly. Smysluplná kombinace těchto látek účinně zmobilizuje tukové zásoby, zrychlí jejich přeměnu na energii a nastartuje spalování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLadylab

Popis

Fat Killer byl vyvinut odborníky na bázi ověřených látek Citrus aurantium, L-karnitin, Guarana a byl doplněn o uznávané přírodní polyfenoly. Smysluplná kombinace těchto látek účinně zmobilizuje tukové zásoby, zrychlí jejich přeměnu na energii a nastartuje spalování. Obrovskou výhodou spalovače Fat Killer je také jeho velká stimulační schopnost, což znamená, že budete schopni podat vyšší výkon a tím se vaše cvičení stává ještě efektivnějším. Samotná redukce váhy bude tak daleko rychlejší a cvičení účinnější.

Parametry

Počet tablet60 tbl.
Určení spalovače tukůpro ženy

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Spalovače tuků Ladylab