Hlavní obsah stránky

La Nordica Vicenza Evo nerez

Sporák na tuhá paliva La Nordica Vicenza Evo nerez

Sporák La Nordica Vicenza Evo má výškově nastavitelnou konstrukci pro zabudování do kuchyňské linky. Topeniště je obloženo keramickou vyzdívkou Nordiker, která je odolná a zvyšuje akumulaci tepla, čímž dochází k lepšímu spalování a nižší tvorbě emisí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLa Nordica

Popis

Sporák La Nordica Vicenza Evo má výškově nastavitelnou konstrukci pro zabudování do kuchyňské linky. Topeniště je obloženo keramickou vyzdívkou Nordiker, která je odolná a zvyšuje akumulaci tepla, čímž dochází k lepšímu spalování a nižší tvorbě emisí. Dvířka topeniště jsou opatřena dvojsklem. Varná plotýnka je z leštěné litiny a nerezový rám má standardně výšku 3 cm. Trouba o objemu 25 litrů je smaltovaná a její dvířka mají zabudovaný teploměr pro snadnější pečení. Trouba je také osvětlená. U dvířek si můžete zvolit, zda chcete pravé nebo levé otevírání.

Parametry

Typ kamenkovová
Průměr kouřovodu120 mm
S troubouano
Výkon7,4 kW
Objem trouby25 l
Vývod kouřovoduhorní

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sporáky na tuhá paliva La Nordica

Všechny sporáky na tuhá paliva La Nordica