Bavlna, druh zapínání povlaku zip, rozměr polštáře 30 x 40 cmPovlaky na polštářky jsou vyrobeny z kvalitní bavlněné tkaniny s plátnovou vazbou, která zajišťuje jemnost a příjemný dotek. Materiál má plošnou hmotnost 110g/m2 a je vhodný i pro alergiky a astmatiky.
Informace o Kvalitex Delux povlak na polštářek 30 x 40 cm Zahira červený/hnědý 2 ks
Popis
Povlaky na polštářky jsou vyrobeny z kvalitní bavlněné tkaniny s plátnovou vazbou, která zajišťuje jemnost a příjemný dotek. Materiál má plošnou hmotnost 110g/m2 a je vhodný i pro alergiky a astmatiky. Povlaky jsou v rozměru 30 x 40 cm a balení obsahuje dva kusy.
Barva povlaků je kombinací červené, vínové, oranžové a hnědé s orientálním motivem, který může být na každém kusu odlišný vzhledem k výrobě z metráže. Povlaky jsou součástí kolekce Delux, která se vyznačuje moderními vzory a pečlivou českou výrobou.
Zapínání povlaků je řešeno zipem s peckovým jezdcem, který je překrytý lemem a nenarušuje vzhled. Zip usnadňuje převlékání a zajišťuje zpevněné rohy. Povlaky lze prát na 60 stupňů, což zaručuje odstranění roztočů, bakterií a plísní. Doporučuje se prát naruby se zapnutým zipem a sušit na nižší teplotu sušení v sušičce. Dodržením správné údržby si povlaky zachovají svůj vzhled a kvalitu.