Hlavní obsah stránky

Kulaté samolepicí etikety Rayfilm Synthetic - matné PE, 100 archů

  • samolepící etikety Kulaté samolepicí etikety Rayfilm Synthetic - matné PE, 100 archů
samolepící etikety Kulaté samolepicí etikety Rayfilm Synthetic - matné PE, 100 archů

Rayfilm R05036060KA samolepící bílé matné PE kulaté etikety průměr 60mm 100 listů - polyethylenová bílá fólie 105g/m2 spojená akrylátovým lepidlem se spodním papírovým podkladem 80g/m2 - fólie je vhodná pro tisk ve všech laserových a inkoustových tiskárnách - ideálná pro malonákladový tisk plněbarevných etiket - polyethylenové etikety se vyznačují odolností proti vodě a vlkosti, chemikáliím, otěru a slunečnímu záření. - vysoce odolné vůbec roztržení a poškození - materiál vhodný pro nepravidelné plochy s perfektní přizpůsobivostí povrchu a tvaru podkladu - vhodný pro aplikaci na nerovné a zaoblené povrchy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Rayfilm R05036060KA samolepící bílé matné PE kulaté etikety průměr 60mm 100 listů - polyethylenová bílá fólie 105g/m2 spojená akrylátovým lepidlem se spodním papírovým podkladem 80g/m2 - fólie je vhodná pro tisk ve všech laserových a inkoustových tiskárnách - ideálná pro malonákladový tisk plněbarevných etiket - polyethylenové etikety se

Parametry

Počet listů100 listů
Produktové čísloR0503.6060KA

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky