Hlavní obsah stránky

Kruzzel 16951 16 GB

  • digitální kompakt Kruzzel 16951 16 GB
digitální kompakt Kruzzel 16951 16 GB

Kruzzel 16951 kromě možnosti pořizování snímků umožňuje také záznam ve Full HD se zvukem. Zařízení vám umožňuje použít různé filtry na fotografie, například černobílé fotografie, sépie, různé verze negativu a další.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKruzzel

Popis

Kruzzel 16951 kromě možnosti pořizování snímků umožňuje také záznam ve Full HD se zvukem. Zařízení vám umožňuje použít různé filtry na fotografie, například černobílé fotografie, sépie, různé verze negativu a další. Fotoaparát má schopnost pořizovat sériové fotografie. Kromě toho existuje spousta rámečků, které osloví každé batole, jako jsou hračky, narozeninové balónky, medvěd se včelami, mraky a mnoho dalších. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě pořizování fotografií a videí bude dítě rozvíjet kreativitu a výtvarné cítění a zároveň se bude skvěle bavit.

Parametry

Rozlišení snímače3 MPx
Rozlišení videaVGA
Napájeníakumulátor
Velikost displeje2"
Formát paměťové kartymicro SD/SDHC/SDXC
Hmotnost245 g

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky