Hlavní obsah stránky

Krups Nespresso XN110810

Nespresso Essenza Mini XN110810 je kapslový kávovar, který umožňuje vychutnávat si výbornou kávu s kapslemi Nespresso. Je jen na vás, na jakou kávu právě máte chuť.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKrups

Popis

Nespresso Essenza Mini XN110810 je kapslový kávovar, který umožňuje vychutnávat si výbornou kávu s kapslemi Nespresso. Je jen na vás, na jakou kávu právě máte chuť. Pochutnáte si tentokrát na pravém espressu, velkém lungo nebo něčem jiném?

Kávovar nabízí automatické dávkování vody pro dvě velikosti šálku – espresso (40 ml) a lungo (110 ml). Objem nádoby na vodu i přes mimořádně kompaktní rozměry přístroje činí příjemných 600 ml, takže bez nutnosti neustálého dolévání vody připravíte kávu i pro velkou návštěvu.

Kávovary z řady Krups Nespresso jsou ultrakompaktní kávovary na kapsle Nespresso, které spojuje snadné ovládání, minimalistický design a vysoký tlak čerpadla, který je zárukou kvality v každém šálku. Barevné kávovary Krups, které připraví nápoje od espressa přes Caffé latte až po čaj, jsou tu pro vás i pro každého, koho chcete okouzlit.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla19 barů
Příkon1310 W
Typ kávovarukapslový
Objem zásobníku na vodu0,6 l
Samočistící funkcene

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší kávovary pro rok 2023

Chcete si doma nebo ve firmě dopřát to nejlepší espresso nebo cappuccino, ale nevíte, jaký způsob přípravy zvolit? Přemýšlíte, který typ kávovaru bude pro vás tou pravou volbou? A podle čeho ho…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa Krups

Všechny kávovary a espressa Krups