Hodnocení: 80%
jednoduchá obsluha
nepřesný indikátor nádobky na sedlinu , teplota i když je na max by mohla být vyšší
cena + kvalita služby celkem odpovídá

| 5 | 9x | ||
| 4 | 5x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
jednoduchá obsluha
nepřesný indikátor nádobky na sedlinu , teplota i když je na max by mohla být vyšší
cena + kvalita služby celkem odpovídá
Velká nádržka na vodu,
Nasávání mléka boční hadičkou (stačí proplachovat hadičku pod tekoucí vodou)
Příprava dvou šálků zaráz
Jednoduché intuitivní ovládání pomocí dotykového panelu
Odkapávací miska s velkým objemem
Velký zásobní kávy
Nejmenší a největší výška polohovatelného ústí kávovaru, přidal bych nahoru i dolů 2 cm.
Produkt používáme 2x denně, s kvalitou provedení kávovaru jsme spokojení. Příjemně zapadl do naší krémově bílé kuchyně v rustikálním stylu.
V této cenové kategoii jeden z nejlepších, ne-li nejlepší. Dle různých testů a recenzí vychází lépe nižší a trochu levnější model Krups Evidence Eco EA897A10.
Ovšem nevím proč. Tento levnější model jsem zakoupil také a dříve, jako dárek pro mamku. Měl jsem cca 3 dny možnost kávovary doma porovnat a rozhodně doporučuji model Intuition Preference EA872A10. Má prostě pohodlnější ovládání, více funkcí a mletí kávy dokáže na 5 úrovní, na rozdíl od 3 úrovní Eco modelu. Někoho také potěší led osvětlení ve spodní části kávovaru, které zároveň změnou barvy signalizuje různé stavy kávovaru....např. doplnění vody, kávy, údržbu atd.
V podstatě opravdu nic, co by extra vadilo..... Pořád je to levný kávovar a ne stroj za 50 a více tisíc.
Skvělá pěna,luxusní kávovar.
Postrádám automatický výplach po udělání kávy. Vyplachuje pi zapnutí,nikoliv po vypnutí,což je chyba.
ovládání
moderní
hodně funkcí
neproplachuje po uvaření kávy
nejde upravit nastavení kávy a uložit dle vlastních požadavků
Kávovar má má pěkný design, mnoho funkcí a byly vynikající recenze od uživatelů.
Kávovar jsme si koupili k vánocům 2021 , po asi 20 kafích přestal pěnit, ačkoliv jsme používali jednak kvalitní kávu, mléko a vše pečlivě po použití dobře proplachovali podle návodu, kávovar ale stejně í vůbec nepění.
Už si nevíme rady, tak jej dáváme nyní 17. ledna 2022 do servisu.
S ohledem na vytčenou závadu jsme zatím zklamáni. Uvidím co řekne záruční servisní oprava.