Kávovar Recenze Krups EA829810

Recenze Krups EA829810

Nadstandardně vybavené inteligentní espresso Krups EA829810, které je vybaveno špičkovým systémem ThermoBlock Compact, který zajišťuje extra rychlou přípravu vybraného nápoje. Připravovat přitom můžete kromě oblíbeného espressa i další speciality, jako je například cappucino a to díky speciálnímu napěňovači. Všechny volby přitom probíhají na přehledném LCD displeji, přičemž kávu můžete připravit i pouhým jedním stiskem tlačítka. Tento model nabízí celkově špičkové parametry, jako je například maximální tlak až 15 bar, navíc v kompaktním těle, takže se nádherně vejde i do menší kuchyně.

Registrovaný uživatel3. ledna 2020

Po 3mesicnim používání špatně napěňuje mléko. Pouze protéká a je vlažné.

Registrovaný uživatel11. března 2022

dobré expreso

Přestal dělat pěnu teče jen teplé mléko.

budu reklamovat

Registrovaný uživatel1. ledna 2022

Káva rychle a dá se nastavit hrubost mletí.

Mlékovar je o ničem a jeho čištění je složité. Docela hlučný mlýnek.

Registrovaný uživatel21. listopadu 2022

Nelze zjistit z návodu, jak udělat LATTE

Registrovaný uživatel18. května 2018

Registrovaný uživatel30. listopadu 2022

Dobrý poměr výkon / cena

Kávovar od Krups máme již druhý, první byl po 8 letech vyměněn

Registrovaný uživatel22. května 2022

Kávovar jsem si vybrala podle předešlého přístroje, téměř stejný s kterým jsem byla moc spokojená... Dnes jsem si udělala moji první kávu a krásná pěna... jednoduchá obsluha.

spokojenost

Oldřich Hoffmann9. dubna 2022

byl to první kávovar

hlučný,asi měsíc po záruce první oprava netěsnost protíka a každý rok na to to samé oprava vždy cca1200kč kapučíno nebo laté vůbec nenapění mléko a je jen vlažné a nemluvě o nádobce na mléko docela proces jí rozebrat a vymýt

již nikdy

Registrovaný uživatel7. února 2022

Nevím, zda výrobce používá klamavou reklamu nebo já neumím stisknout jedno tlačítko, ale výrobce ve svém videu udělá krásné latté, kdežto já jen kafe s mlékem. Zítra ho jdu vrátit a koupím si jiný.

Registrovaný uživatel15. ledna 2022

Vše funguje - jen je potřeba dát více mléka, než říká návod (150ml - my dáváme skoro plný) a pak to pění výborně. Když je mléka míň, tak to špatně "sosá" :-) Káva je výborná, dá se nastavit kolik kávy a mléka chcete... Více, než návod Vám pomůže spíš česky mluvící mašina

Snad opravdu jen nálevka na vodu - držák je nahoře, takže se hůř drží, když chcete dolít vodu. Ale na to se dá zvyknout

Návod je opravdu dlouhý a podrobný - obrázkový i slovní. Asi je lepší se podívat na pár videí, povídat si s mašinou a zapojit selský rozum.

Registrovaný uživatel11. ledna 2022

Malé rozměry Dobrá káva a capucino

Občas se stane že nenapění mléko.Ale to bude asi tím, když ho necháte déle jak dva dny v nádobě na mléko v lednici.

Spokojenost

Registrovaný uživatel11. ledna 2022

U expressa by mohla být větší volba přidání vody

Registrovaný uživatel17. prosince 2021

Snadné ovládání a snadná údržba

Registrovaný uživatel13. října 2021

jednoduchá obsluha

málo programů, chybí mi tam např. latté, přitom to vypadá na obrázcích, že lze

poměr cena a kvalita je asi v rovnováze

Registrovaný uživatel6. října 2021

Dobrá káva

Žádná čeština, obsluha pro vyžší stupeň inteligence.

Registrovaný uživatel25. září 2021

*Jednoduchý manuál v češtině *Dostupná cena *Možnost jedním tlačítkem udělat cappuccino, i když to složení nádobky na mléko bylo na poprvé trochu složitější

*Menší otvor na dolití vody, když zrovna nechcete vyndávat celou nádobku *Celkem složité mytí a rozebrání nádobky na mléko po cappuccinu *Celkově kávovar celkem dost vibruje při výrobě kávy, poprvé jsem se bála , aby mi nespadnul hrníček z vrchní nahřívací plochy

Kávovar mám velmi krátce , ještě se seznamuji, ale mám velkou radost, že jsem se konečně rozhoupala a mám doma možnost, pít dobrou kávu.

Registrovaný uživatel7. dubna 2021

Problém z pěnou na kapucino.

Josef Vaněk27. února 2021

Jednoduché prvotní zprovoznění, slušná cena. Dostatečně velký zásobník na vodu i kávu Cappucino jedním stiskem - nemusí se extra napěňovat mléko.

Zatím nic

Super poměr cena/výkon, zatím naprostá spokojenost.

Ahalb Id12. prosince 2020

Záruka na 10 let opravitelný produkt.

Během dvou let, výměna mlýnku. Po uplynutí záruky se rozbil pracovní válec. Oprava za 4000 Kč.

Nedoporučuji tento produkt.