Délka 25 mm**Kreg SML-C1-100-INT 25 mm 100 ks**
Šrouby Kreg SML-C1-100-INT jsou určeny primárně pro práci se dřevem a své uplatnění naleznou při různých vnitřních projektech. Jsou vyrobeny z pozinkovaného materiálu, který poskytuje dostatečnou ochranu proti korozi, což z nich činí vhodnou a cenově dostupnou alternativu k šroubům Blue-Kote a nerezovým šroubům.
**Kreg SML-C1-100-INT 25 mm 100 ks**
Šrouby Kreg SML-C1-100-INT jsou určeny primárně pro práci se dřevem a své uplatnění naleznou při různých vnitřních projektech. Jsou vyrobeny z pozinkovaného materiálu, který poskytuje dostatečnou ochranu proti korozi, což z nich činí vhodnou a cenově dostupnou alternativu k šroubům Blue-Kote a nerezovým šroubům. Je však nutné tyto šrouby nevystavovat vlhkosti, aby byla zachována jejich odolnost.
Šrouby mají délku 25 mm a hrubý závit, který je ideální pro pevné a stabilní spojení dřevěných materiálů. Hlava šroubu je typu čtyřhran, což zaručuje snadnou manipulaci a pevné uchycení při šroubování.
V balení najdete 100 kusů šroubů SML-C1. Každé balení je opatřeno praktickou krabičkou, která usnadňuje jejich skladování a chrání šrouby před ztrátou.
Tato sada šroubů je vhodná pro různé kutilské projektové činnosti a poskytuje kvalitní řešení za přijatelnou cenu.