Hlavní obsah stránky

Konopný táta Konopná mast s kostivalem

  • Konopný táta Konopná mast s kostivalem
  • Konopný táta Konopná mast s kostivalem
Konopný táta Konopná mast s kostivalem

Spojením kostivalu a konopí byla vyrobena mast Konopný táta Konopná mast s kostivalem, která podporuje hojivé procesy. Konopno-kostivalovou mast mazejte na bércové vředy a proleženiny, na klouby i křečové žíly, na popáleniny i odřeniny, na bolest a pohmožděniny nebo na podporu hojivých procesů.

Vybrat variantu (3)

Konopný táta Konopná mast s kostivalem 15 ml

3 varianty pro
Konopný táta Konopná mast s kostivalem

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKonopný táta

Popis

Spojením kostivalu a konopí byla vyrobena mast Konopný táta Konopná mast s kostivalem, která podporuje hojivé procesy. Konopno-kostivalovou mast mazejte na bércové vředy a proleženiny, na klouby i křečové žíly, na popáleniny i odřeniny, na bolest a pohmožděniny nebo na podporu hojivých procesů. Kostival je vhodnou alternativou pro tišivé účinky psychoaktivního THC, které je v masti pouze povolené množství. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták/návod k použití. O vhodném užití se poraďte se svým lékařem.

Parametry

Objem15 ml

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné