Nerez, kompletní sestava, průměr 150 mm, černáKomíny CZ Kouřovod s funkcí komínu černý - ø150 - 0,6/50mm Výška nerez: 4m
Komíny CZ představují kouřovod s funkcí komínu o průměru 150 mm. Tento výrobek je kompletní sestavou v černé barvě.
Informace o Komíny CZ Kouřovod s funkcí komínu černý - ø150 - 0,6/50mm Výška nerez: 4m
Popis
Komíny CZ Kouřovod s funkcí komínu černý - ø150 - 0,6/50mm Výška nerez: 4m
Komíny CZ představují kouřovod s funkcí komínu o průměru 150 mm. Tento výrobek je kompletní sestavou v černé barvě. Materiálem komínu je nerez, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči korozi. Celková výška této sestavy činí 4 metry.
Tloušťka vnitřního plechu je 0,6 mm a tloušťka izolace je 50 mm. Tato sestava obsahuje různé komponenty, které zajišťují snadnou montáž a bezpečný provoz. Mezi hlavní díly patří uzávěr vedení se stříškou, prodloužení s integrovanou zděří, základová deska průchozí, a nerezové izolované roury v délce 500 a 1000 mm. Kromě toho v balení najdete i spojku nerezových dílů.
Při instalaci je třeba vzít v úvahu další potřebné prvky jako jsou držáky a konzoly, které nejsou součástí základní sestavy a musí být přiobjednány dle potřeb konkrétního umístění komínu. Pokud komín prochází izolovaným stropem nebo střechou, je pro zachování bezpečnosti vhodné použít speciální průchodky. Pro napojení střešní folie jsou k dispozici specifické napojovací manžety.
S ohledem na funkčnost a bezpečnost nabízí tento komínový systém variabilní možnosti přizpůsobení dle výšky a konkrétních instalačních podmínek.